menu Home

Co nowego? (Archiwum 2011-2013)


Cały czas sponsorzy otrzymają następujące gratisy (wysyłka na koszt Teorii Chaosu), jeśli:

 • od 40 do 60zł – płyta DVD Teorii Chaosu wraz z prezentacją multimedialną Krawca z głosem nowego bota Teorii Chaosu „KALLiny” [tutaj próbka głosu](w produkcji, spodziewana wysyłka koniec grudnia)
 • 60zł i więcej – kubek Teorii [tutaj wizualizacja] (dostępne od ręki)

13. i 20. września niestety nie było audycji, gdyż w tym czasie byłem w Gruzji i Armenii. Przepraszam za niewystarczające informacje na stronie – nie zdążyłem ich wrzucić przed, a w czasie wyprawy nie miałem dostępu do internetu.
Te 2 kraje, które zwiedziłem dosyć dogłębnie to istne dziedzictwo tajemnic przeszłości, wystarczy wymienić górę Kazbek, Zorats Karer, górę Arrarat (teraz obszar Turcji) czy dziwny klasztor w Tatevie – w materiałach Premium będzie relacja zdjęciowa z tej wyprawy…

Ps. Koszulki już się skończyły, ale każdy kto do końca września wpłaci co najmniej 20zł dostanie zamiast koszulki płytę DVD.


Od 1. września wszyscy sponsorzy otrzymają następujące gratisy (na koszt Teorii Chaosu), jeśli:

 • od 20 do 40zł – koszulka Radia Na Fali [tutaj zdjęcie](uwaga! koszulek zostało tylko 5!)
 • od 40 do 60zł – płyta DVD Teorii Chaosu wraz z prezentacją multimedialną Krawca z głosem nowego bota Teorii Chaosu „KALLiny” [tutaj próbka głosu](w produkcji do końca września)
 • 60zł i więcej – kubek Teorii [tutaj wizualizacja] (zapłacone, finalizowanie produkcji)

Wielkie dzięki! Do sierpnia 2013 zebrałem ok.55% ceny miksera do studia. Dzięki temu bez problemu mogę nadawać. Oto graficzne przedstawienie:

131 / 250

Tutaj specyfikacja tego miksera: Behringer XENYX QX1622USB


Od 6. do 9. czerwca 2013 w Watford pod Londynem (Hotel Grove) odbyło się spotkanie grupy Bilderberg. Oto materiały:
Audycja z protestów
materiały z Niezależnej TV:
10. czerwca
12. czerwca


6-9 czerwca 2013, pod Londynem w Watford w Hotelu Grove odbędzie się spotkanie grupy Bilderberg, najzagorzalszych globalistów chcących wymordowania większości ludzi, w tym nas. Ja tam będę, zapraszam Was wszystkich do aktywnego sprzeciwu wobec tych psychopatów. Podobno będzie Alex Jones i David Icke oraz wielu innych znanych szerzycieli teorii spiskowych. Więcej szczegółów…

Ja, Claude mOnet będę na tym zjeździe, jako protestujący oczywiście. Będę nagrywał nowe materiały dla Teorii Chaosu, co będzie w sporej części odtworzone w audycji. Wszystkie materiały będą dostępne dla sponsorów (aby nim zostać wystarczy wpłata dowolnej kwoty w ciągu 1 roku!). Tutaj szczegóły.


3. marca 2013: została uruchomiona nowa odsłona strony (a właściwie ładniejszy design). Do końca miesiąca będą jeszcze wprowadzane zmiany, gdyż na razie nie ma jeszcze wszystkiego.


Wielkie dzięki! W styczniu 2013 zebrałem ok.60% ceny komputera do studia. Dzięki temu bez problemu mogę nadawać. Oto graficzne przedstawienie:

180 / 300


 • cover play_circle_filled

  01. Info Świat 5. stycznia 2023
  5. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Info Świat 3. lutego 2023
  3. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Info Świat 6. kwietnia 2023
  6. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play