menu Home chevron_right

REPORT FROM POLAND – 5G – film

/ 31 March 2020 12:00

Coming Soon

Event details

Date: 31 March 2020 12:00
Website: https://pomagam.pl/en/megaustawa
Facebook event: https://www.facebook.com/SzuszumnaPicturesEntertainment/

The event

KIM JESTEM:
Nie wyznaję teorii płaskiej ziemi.

Z wykształcenia jestem inżynierem ze specjalizacją ochrona środowiska i zastanawiam się jak to możliwe, że rząd tak mocno lobbuje za technologią wartą miliardy dolarów i jednocześnie nie potrafi przedstawić rzetelnych badań potwierdzających jej bezpieczeństwo dla zdrowia i życia populacji.

Już dziś skala inwigilacji za pośrednictwem urządzeń pracujących w standardzie 1-4 G jest gigantyczna. Z tego powodu istnieje ogromne ryzyko użycia tzw. internetu rzeczy jako technologi szpiegującej, której nie powstydziłby się sam Orwell.

Właśnie dlatego uważam, że bezrefleksyjny owczy pęd części społeczeństwa za możliwością oglądania na swoim smaftfonie w szczerym polu, 8 filmów jednocześnie, zaowocuje wprowadzeniem prawa umożliwiającego prowadzenie eksperymentów naukowych, w tym medycznych, bez dobrowolnie wyrażonej przez nas zgody – co jest niezgodnie z Art. 39. Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia 1997 r.

Hobbystycznie jestem filmowcem. Od kilku miesięcy pracuję nad filmem o wprowadzaniu w Polsce technologii 5G oraz o tym, jak wygląda od kuchni proces legislacyjny nowelizacji tzw. megaustawy cyfrowej.

Wspieram tzw. stronę społeczną, ponieważ nie ma ona żadnego wsparcia w mediach publicznych.

Zaznaczam jednocześnie, że nie jestem przeciwnikiem postępu technologicznego.

Uważam jedynie, że do czasu ustalenia jaki jest faktyczny wpływ na zdrowie technologii 3 i 4 G oraz przeprowadzenia rzetelnych badań potwierdzających bezpieczeństwo 5G , powinny być stosowane rozwiązania, których bezpieczeństwo zostało zbadane, czyli np. technologie światłowodowe.

O FILMIE:

Materiały do tego filmu dokumentalnego zbieram od grudnia zeszłego roku. Od tego czasu często bywam w Sejmie i to co zaobserwowałam to ogromne lobby, które rękami naszych Ministrów i Posłów robi to, co uzna za stosowne.

Już po przegłosowaniu ustawy w Sejmie w lipcu tego roku wyszło na jaw, że przed Parlamentarzystami utajniono gotowy od stycznia raport Instytutu Medycyny Pracy z Łodzi, sygnalizujący możliwy negatywny wpływ 5G na zdrowie i życie populacji.

Media publiczne nadal zgodnie milczą w tej sprawie, ale dzięki interwencji Ministerstwa Środowiska prawda powoli zaczyna wychodzić na jaw:

W Polsce i na całym świecie przeciw tej technologii organizowane są bardzo liczne protesty – dlaczego nikt o tym nie mówi w mediach publicznych?

Czy od dłuższego czasu są przed nami ukrywane wiadomości o szkodliwości urządzeń emitujących promieniowanie elekromagnetyczne działających w technologii 1, 2, 3 i 4G?

Dlaczego Ministerstwo Środowiska chroniło i chce nadal chronić społeczeństwo przed możliwą nadmiernej ekspozycji na PEM skoro według Ministerstwa Cyfryzacji negatywny wpływ PEM nie istnieje?

Dlaczego Ministrowi Środowiska odbiera się tę możliwość, przenosząc kompetencje w zakresie ustalania wysokości tych norm na Ministra Zdrowia?

Kto weźmie odpowiedzialność za negatywne skutki wprowadzenia 5G jeśli za 15 lat naukowcy udowodnią, że jest to przyczyną kolejnego wzrostu ilości nowotworów?

Dlaczego media publiczne i przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji twierdzą, że polskie normy są 100 krotnie niższe niż europejskie?

Jaki będzie bilans zysków i strat po wprowadzeniu w Polsce technologii 5G?

Czy rząd planuje zmienić Art 39. Konstytucji?

Co z osobami elektrowrażliwymi?

O co w tym wszystkim chodzi?

Pytań jest wiele. Szukając na nie odpowiedzi, zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych tematem.

FINANSE:

Jak zapewne wiecie, produkcja filmowa do tanich nie należy.

Na budżet naszego przedsięwzięcia składa się:

• preprodukcja (przygotowania),

• produkcja (realizacja zdjęć i dźwięku),

• postprodukcja (montaż, udźwiękowienie itp.).

I właśnie na ten ostatni element zabrakło mi kwoty 10 tyś. zł.

Dodatkowo planujemy sporządzić wersję filmu w języku angielskim (w tym celu planujemy wynająć lektora), oraz kupić drugi aparat, żeby film wyglądał bardziej profesjonalnie (potrzebny do nagrywania kontrplanów).

*7.5 % zebranych środków wraca do Pomagam.pl

KONTAKT:

Wszystkich zainteresowanych tym, jak procedowano nowelę, jakie są argumenty polskich naukowców, którzy nie zostawili suchej nitki na Białej Księdze wydanej przez Ministerstwo Cyfryzacji, o tym jak temat jest blokowany medialnie, o tym jak wygląda walka zwykłych ludzi z telekomami i o wielu innych kontrowersjach związanych z tematem 5G zapraszam na profil.

Będę wdzięczna za każdego „lajka”, udostępnienie oraz subskrypcje kanału: youtube.com/watch?v=ey…

Przy okazji, po raz kolejny ponawiam zaproszenie do projektu Ministerstwo Cyfryzacji oraz KPRM, ponieważ brak rzetelnej komunikacji ze stroną społeczną powoduje wzrost braku zaufania do Rządu i powstawanie nowych teorii spiskowych.

Termin ukończenia realizacji filmu przewidywany jest w przeciągu 4 miesięcy od dnia zakończenia zbiórki.

Tylko zbiórka publiczna daje nam pełną niezależność w kwestii ostatecznej treści filmu, dlatego proszę pomóżcie mi stworzyć film o tym jak w Polsce wdrażana jest sieć 5G.





Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

  • play_circle_filled

    01. "Fear porn" po polsku
    7. lutego

  • cover play_circle_filled

    Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play