menu Home chevron_right

Spotkanie z Igorem Witkowskim!

KGNŚ / Warszawa [Polska] / 19 February 2020 17:30

Coming Soon

Event details

Date: 19 February 2020 17:30
Location: KGNŚ
Address: ul. Kredytowa 2 Warszawa Polska
Facebook event: http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/klub-przyjaci%C3%B3%C5%82-n%C5%9B/2072-iw_ispdk

The event

Inne światy. Przygotowanie do kontaktu, Podróże szlakiem wielkich tajemnic, Przebłyski nowego świata – 19.02.2019, godz. 17.30, KGNŚ, Warszawa

Nasz Gość przybliży swoje trzy najnowsze publikacje. „Inne światy”, opatrzone podtytułem „Przygotowanie do kontaktu”, podsumowują wiedzę na temat cywilizacji kosmicznych i form życia, jakie mogą istnieć we Wszechświecie. Atutem tomu jest ukazanie tego zagadnienia z bardzo różnych perspektyw. Są to zarówno rozważania teoretyczne dotyczące dróg rozwoju cywilizacji, jak i np. mało znane alternatywy ewolucji biologicznej, których istnienie sugeruje sam rozwój życia na naszej planecie. Tłem do części teoretycznej stała się wiedza o różnorodności planet pozaziemskich – odkryto ich już tysiące, w tym rodzaje, jakich brak w Układzie Słonecznym (można już zresztą stwierdzić, że w naszej Galaktyce jest co najmniej bilion planet!).

„Podróże szlakiem wielkich tajemnic” to połączenie podejścia reportażowego z podobnym opisem tajemnic przeszłości, jak np. w tomie 3 „Instrukcji przebudzenia” (jednak nie wszystkie wątki dotyczą przeszłości, parę ma charakter nieco sensacyjny, współczesny). Autor opisał tu swoje wyprawy i badania, informacjami z najnowszych źródeł uzupełniając wspomniany tom 3, ale również książkę „Oś świata”. Znajdzie się tam parę prawdziwych „perełek”. Niektóre z nich można wręcz zinterpretować jako zwiastuny przełomów w naszej wiedzy o prawdziwej historii ludzkości, których świadkami mamy być w najbliższych latach – dotyczy to zwłaszcza odkrycia labiryntu egipskiego i najnowszych badań piramid.

Ostatnia nowość – „Przebłyski nowego świata” – w momencie pisania tych słów jeszcze czekała na zgodę na wydanie, jako że musiała ukazać się we właściwym czasie. Książka przedstawia zmiany, jakich wkrótce doświadczymy na płaszczyźnie osobistej. Jest to ukazanie przemian widzianych przede wszystkim z perspektywy Polski – z wyjaśnieniem, skąd wzięła się jej rola – oraz tego, co będzie się działo z ludźmi, czyli wspomnianego aspektu osobistego.

Zapraszamy!

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

  • play_circle_filled

    01. "Fear porn" po polsku
    7. lutego

  • cover play_circle_filled

    Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play