menu Home chevron_right
chrześcijaństwoEzoterykaReligia

Audycja 08/11/13: „A jego imię czterdzieści-i-cztery – Cunrad44 (gość)”

admin | 10 listopada 2013

Czy znacie Antychrysta? Czy może on być człowiekiem? O przeszłości, teraźniejszości i przyszłości z Cunradem44, który siebie tak określa. O sobie też opowie słów parę.

Antychryst


>>> Tutaj pobierz plik audycji 08.11.2013 <<<

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Jaime Heras – Through the Solar System

Written by admin

Comments

This post currently has 25 comments.

 1. Sabina

  11 listopada 2013 at 7:57 pm

  Claude…. kiedyś Twoje audycje miały jakieś określone tematy słuchało się tego z zaciekawieniem, teraz każda audycja jest nijaka, bez tematu. Ciągle się tłumaczysz, że albo nie masz czasu albo zmęczony albo chory lub 100 innych tłumaczeń. Tak robią dzieci. Nie traktujesz swoich słuchaczy poważnie. Na domiar tego zapraszasz schizofreników co myślą, że są antychrystami. Wytrzymałam 20 minut tej audycji… tego schizofrenika nie da się słuchać. Przepraszam ale przestaje słuchać Twoich audycji bo od dłuższego czasu nie znajduje tu nic ciekawego. Zwykła strata czasu, którego nie szanujesz u słuchaczy. Jak mi się wydaje to nie jest zdanie tylko moje… Na koniec taka rada… jeżeli nie chcesz stracić słuchaczy to weź się do roboty albo przestań to robić w ogóle. Pozdrawiam.

  • Cunrad44 Buddha AC44

   12 listopada 2013 at 11:22 pm

   „”zapraszasz schizofreników co myślą, że są antychrystami.””

   Jak to jest? Jeżeli teraz jakiś AntiChristos, NowyChristos w roku 2012 jest oceniany jako „schizofrenik” dlatego, że głosi swoje nowatorskie poglądy religijne niezrozumiałe na początku przez wielu jego rodaków, to czy jakiś inny Christos w roku 30 TEŻ powinien być oceniany jako „schizofrenik”, bo TEŻ głosił nowatorskie poglądy religijne i TEŻ wtedy prawie nikt z jego rodaków nie rozumiał jego nauczania??!!

   A czy gdyby Jesus z Biblii pojawił się teraz i został by w 2013 zaproszony do Teorii Chaosu, to czy też był by publicznie wyszydzany i pomawiany o „schizofernię”?

 2. ZxZ

  12 listopada 2013 at 5:54 am

  Bardzo dobra audycja. Rozczarowało jednak podejście części słuchaczy którzy byli poirytowani osobą gościa/prosto z mostu go obrażali. Na szczęście znalazły się osoby które zadawały mu pytania. Sam nie zgadzam się z poglądami gościa, ale nie oznacza to że można go obrażać w prostacki sposób (jeden z pierwszych słuchaczy) czy nie dawać dojść mu do głosu (chyba „Persefona”).
  Ten odcinek można traktować jako test wyrozumiałości dla ludzi o innych, kontrowersyjnych poglądach – jak widać, niektórzy go „nie zdali”…

 3. Artur

  12 listopada 2013 at 1:00 pm

  Zgadzam się w pełni z ZxZ. Zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu? Ale zapewne Ci co go tak jechali to katole. Jesteście zwykłymi hipokrytami. Wasza religia to też sekta tak jak każda inna i nie ma co się oszukiwać. Więcej szacunku do poglądów drugiej osoby. No ale moim zdaniem gość was zgasił.

  Pozdrawiam.

  • adam

   28 listopada 2013 at 11:48 pm

   „Zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu? Ale zapewne Ci co go tak jechali to katole.”

   Skąd w tobie tyle jadu? Co to jest katol? Dlaczego oczerniasz katolików, nie wiedząc kim są osoby które dzwonily?
   Zapewniam cie, ze znam te osoby z czata i nie są one katolikami.

   ” Jesteście zwykłymi hipokrytami.”
   no z tego wychodzi, że ty jednak jesteś

   ” Więcej szacunku do poglądów drugiej osoby.”
   no własnie, wiecej szacunku do katolikow

   ” No ale moim zdaniem gość was zgasił.”

   a ja ciebie

 4. Claude mOnet

  12 listopada 2013 at 1:42 pm

  @ZxZ, Artur

  Dzięki, że macie szacunek do inności. Super! Skąd w wielu ludziach tyle jadu? Prawdopodobnie biorą go z otaczającego nas świata, i jest to ich reakcja obronna. Ludzie nie doceniają tego, że należy się szacunek dla każdego gościa, nikomu z nich nie płacę, poświęcają oni woluntarystycznie czas dla słuchaczy i co najważniejsze są to ciekawe persony, które mają dużo ciekawego do powiedzenia.

  @Sabina

  Kiedyś według przekazów mędrców żył Jezu Chrystus, zbawiciel świata. Pomimo że był Bogiem to nie żyje już na naszym świecie. I tak audycja, też nie może być wiecznie na zadowalającym poziomie.
  Sabino, czego się spodziewałaś po tej audycji – że usłyszysz prawdziwego Antychrysta??? Ok, nawet załóżmy, że Cunrad44 jest schizofrenikiem, no i co z tego? Czy jego sposób myślenia i tak nie wyprzedza (na +) całej mainstreamowej papki, która niszczy nasz świat dookoła? Czy nie lepiej mieć dookoła takich Cunradów44 niż Durczoków, Lisów, Stokrotek, Bolków, Sławoi-Głodzi, Tusków, Gatesów, Bushów, czy księży Bochyńskich?

  Ps. A tłumaczę się, bo taka jest prawda. Chce mi się nagrywać, bo ktoś musi – to jest po prostu słuszne (pomimo że dokładam pieniądze do interesu). Fajnie by było, żebyś Sabino zamiast histerycznie krytykować chciała pomóc w nagrywaniu audycji np. podesłała jakieś ciekawe newsy, czy propozycje tematów. Bo wiesz tylko brać nie dając nic od siebie, to tak też robią i dzieci…

  • Nailman

   13 listopada 2013 at 9:38 am

   Claude,

   Po dłuższym zastanowieniu wydaje mi się, że najlepsze audycję to takie dające nadzieję na przyszłość, energie do działania.

   Co do tematów to ciekawe dla mnie byłyby:
   – wywiad z kimś z Cohabitat – ekologiczne domy, etc,
   – informacje o projektach open source dla drukarek 3d – co można aktualnie wydrukować, jakie są koszty / ograniczenia
   – jak się zdrowo żywić we współczesnym zanieczyszczonym świecie – np. jakie warzywa są odporne na zanieczyszczenia, skąd pozyskiwać ekologiczną żywność, jak samemu „produkować” żywność np. na balkonie (pionowe grządki, etc)
   – czy HHO działa? Sposoby jak uniezależnić się energetycznie od Państw
   – i jeden smutny temat: http://www.scribd.com/doc/20536742/Boyd-Graves-ESP-1-HIV-AIDS-Development-Timeline i generalnie o współczesnej broni biologicznej (tzw. etniczny pocisk).

   • Claude mOnet

    15 listopada 2013 at 2:41 am

    Takich „życiowych” tematów raczej staram się unikać, od tego były wywiady w Radiu Na Fali. Tutaj do posłuchania: http://www.radionafali.com/audycje/wywiad-krajowy/
    Chciałbym aby ta audycja ograniczyła się do rzeczy niewyjaśnionych i teorii spiskowych (czasem jeszcze infoanarchizm i ekonomia niemainstremowa).

    2 tematy ostatnie jak najbardziej, mam je na liście. Co do eko-warzyw i zdrowych upraw to musiałbym zaprosić gościa. Kiedyś miał być ten temat, ale gość nie przyszedł. I tu tkwi problem w tym, że ludzie z tematów innych (jak np. surwiwal, zdrowa żywność) często po zobaczeniu o czym jest Teoria Chaosu rezygnują z wystąpienia, nie odpisują na maila lub dają kosmiczne terminy (za rok!).

 5. TA

  12 listopada 2013 at 11:36 pm

  To jest kompletne pomieszanie z poplątaniem – pojęć i faktów.
  Żadnych dowodów, same pomówienia. Dokopać kościołowi – to podstawa.

  Robicie wodę z mózgu młodym ludziom. To radio schodzi powoli na psy.

 6. Artur

  13 listopada 2013 at 12:03 pm

  A ja się zgadzam z Sabiną.

  Teoria Chaosu po tym odcinku wypadła z listy moich subskrypcji. Takiego potoku bzdur i bredni jeszcze nigdy w tym programie nie było. Chore rojenia, naginanie rzeczywistości i teorie z kosmosu. Jeśli gość kiedykolwiek przeczytał Biblię, to raczej na pewno nic z niej nie zrozumiał.

  „Anti-” wcale nie znaczy „zamiast” tylko „anty-” lub „przeciw”:
  http://dictionary.reference.com/browse/anti
  http://www.thefreedictionary.com/anti
  http://en.wiktionary.org/wiki/anti-

  Przykłady takich bzdur plecionych przez gościa można by mnożyć.
  Nie jest moim zamiarem nikogo tutaj obrażać ani też nie twierdzę, że wszystko co mówił ten facet jest głupie (dbanie o Ziemię nie jest). Ale audycja wyczerpała moją cierpliwość i przynajmniej na jakiś czas muszę sobie od TC odpocząć…

  Pozdrawiam i życzę sukcesów w przyszłości.

  • Cunrad44 Buddha AC44

   13 listopada 2013 at 2:04 pm

   „”„Anti-” wcale nie znaczy „zamiast” tylko „anty-” lub „przeciw”””

   W mowie istnieją słowa o wielu znaczeniach a nie tylko i wyłącznie jednym.
   Ty podałeś znaczenia nie w mowie greckiej antycznej, ale w nowoczesnej mowie angielskiej, a słowo „AntiChristos” nie jest angielskie ale antyczne greckie.

   Ja się oparłem na pracach uczonych w mowie greckiej, jak James’a Strong’a – sławna i powszechnie używana „Konkordacja Strong’a”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Konkordancja_Stronga

   http://nastrazy.pl/biblioteka/ksiegarnia/index.php?p=strongnt.htm&s=strongntopis.htm

   http://biblesuite.com/greek/473.htm

   W opracowaniu Strong’a to słowo greckie ‚anti’ ma numer 473 a znaczy także:
   „2. indicating exchange, succession, for, instead of, in place of (something).”
   == „wskazujące na zmianę, następstwo, za, zamiast kogo, w miejsce (czego).”

   Więc słowo „AntiChristos” może mieć np. 2 znaczenia:
   „PrzeciwPomazaniec”
   „ZamiastPomazaniec”

   Jeśli weźmiesz dowolne z nich, to nijak to nie zmienia tego, co powiedziałem o zagrożeniach dla ludzkości i o konieczności zmian na naszej Planecie i potrzebie budowania nowej cywilizacji.

   Można mnie przecież wcale nie nazywać AntiChristos44, ale np. tak jak Mickiewicz: „Namiestnik Wolności”… Mnie chodzi o prawdziwe zmiany na lepsze w ludzkości, a nie o nazwę pod jaką mnie zapowiedziano w przepowiedniach…

 7. d4rek

  14 listopada 2013 at 4:12 pm

  Dla mnie odcinek był OK , taki gościu jak ten 44 tez musi być by każdy sobie uświadomił gdzie jest jego miejsce. Jego poglądy są jakie są , w stanach takich szarlatanów którzy nie boja się mówić jest cała masa a tacy wychowankowie jak nie katolicyzmu to jehowizmu nie mogą się pogodzić z tym ze też błądzą .
  Każdy jest kowalem swego losu i nie widzę potrzeby by ktoś komuś coś narzucał czy nawtykał. Podawanie się za antychrysta jest równoznaczne z podawaniem się za samego Jezusa bo jak i antychryst nie wiemy jak wygląda jak i Jezus. Nawet gdyby Jezus przyszedł jak objawia księga objawienia to każdy by i tak wziął go za antychrysta bo obraz Jezusa każdy ma wykreowany od dziecka i nie wiem czy był by taki sam 🙂 antek44 to karierowicz który chce zabłysnąć ale jeszcze mu brakuje wiedzy jednak podoba mi sie interpretacja z tym 44. Pozdrawiam

 8. Sabina

  14 listopada 2013 at 7:13 pm

  Claude, powinieneś nauczyć się szanować starych słuchaczy, którzy byli z Tobą od początku… Bo ja nie krytykuje bo mam taką fanaberię… Tylko dlatego bo coś zaczyna się dziać „nie tak”. Słychać to w Twoich audycjach jak broniłeś tego nawiedzonego „schizofrenika” jak NTMS zadzwonił do Ciebie. Zdecyduj się czy robisz audycję rzetelną czy kabaret? Bo kabaretu nie mam zamiaru słuchać, wystarczająco jest na YT. Jasne rób po swojemu i zaprzeczaj wszystkiemu co pisze, Twoja audycja możesz robić co chcesz, jednak moje wypowiedzi są nie tylko moją opinią… Weź to pod uwagę. Tłumacz się dalej, rób tak dalej zobaczysz jak to się skończy i to nie jest straszenie. Tylko uwaga od osoby, która z boku na to patrzy i ma neutralne spojrzenie na to co się dzieje. Chcesz mieć słuchaczy, ludzi którzy będą sponsorować audycje nie dla tego, że trzeba tylko dlatego, że jest fajna to się weź do roboty przestań używać wymówek. Bo tracisz swoje korzenie… P.s. Na miejscu NTMS’a bym sobie odpuścił ale to w porządku chłopak… Możesz mieć miej szczęścia do innych słuchaczy. Zacznij traktować poważnie swoich słuchaczy, a nie jak idiotów bo jak ktoś chce się poczuć jak idiota to może sobie właśnie włączyć publiczną TV jak to już wspominałeś…

 9. Sabina

  14 listopada 2013 at 7:16 pm

  Wiem to był zimny deszcz ale czasmi potrzeba kopa w dupę, a nie wzajemnego wchodzenia w dupę, żeby coś dojrzeć. Albo to zobaczysz i dojrzysz albo bedziesz dalej tkwić w tych wdupołazie i bedziesz robił to co robisz…. Bo ostatnio to poważnie ale nie mam ochoty tracić czasu na te bezsensowne audycje.. Ktoś Ci to w końcu musiał powiedzieć. Miałeś może pecha albo szczęście, że to byłam ja…

 10. Sabina

  14 listopada 2013 at 7:22 pm

  P.s. I jeszcze jedno na koniec… Myślałam, że tania sensacja kosztem chorych osób to tylko w głównym nurcie który tak bardzo krytykujesz jak pudelek, onet, wp itp. Ale widzę, że tutaj podobnie. Więc wielki Panie „poza dużym nurtem” wielce się nie różnisz. I kto wie czy nie robisz jeszcze większego młyna w mózgach młodych osób które to słuchają… Ostatni i jeszcze raz weź się kurwa do roboty albo przestań w ogóle nagrywać.

  • Artur

   15 listopada 2013 at 1:25 am

   A mogę zapytać co konkretnie zabolało Cie w tej audycjii? Pytam z ciekawości. Tylko proszę nie ogólnikowo, że ten „schizofrenik” tylko konkretne rzeczy. Wyczuwam za przeproszeniem ból d*py i to, że zapewne jesteś katoliczką. No ale zmartwie Cie… Biblie też napisali schizofrenicy. Chcielibyście, aby wasza religia była szanowana, ale najpierw nauczcie się szanować odmienne poglądy innych osób. Najpierw pomyślcie nad sobą.

 11. Claude mOnet

  15 listopada 2013 at 1:43 am

  @Sabina

  Nic nie muszę. Absolutnie nic! To po pierwsze.
  Po drugie spójrz w lustro z 2 minuty (lub dłużej) i pomyśl nad sobą, może Ty zaczniesz coś tworzyć, zostań twórcą, zamiast wiecznie niezadowolonym, upierdliwym konsumentem.
  Po trzecie trochę seksu, może jakieś imprezy, spotkania ze znajomymi, ochłoniesz i zrzucisz z siebie nadmierny jad, który wypełnił Twoje ciało.

  Ps. Sabino, nie pomogłaś w tworzeniu tej audycji nawet na milimetr, ale pomimo to napisz konkretnie co robię nie tak, to postaram się to poprawić. Rzucanie gó…m na lewo i prawo nawet facetowi nie przystoi, na prawdę…

 12. Opoka

  15 listopada 2013 at 10:51 am

  Gość miał specyficzne poglądy i formułę ich przekazywania, co nie znaczy, że były po całości od bani i bez sensu, trochu refleksji by się przydało co niektórym, zwłaszcza temu Typowi z NajgłupszejTelewizjiNaŚwiecie i jego funflom.

 13. jajcabarana

  17 listopada 2013 at 10:55 pm

  Wedlug mnie sa trzy mozliwosci kim ten czlowiek moze byc:
  1. Psycho
  2. Globalistyczno-unijny prowokator
  3. Wysoko wykwalifikowany i uzdolniony aktor radiowy lub kabareciarz z
  dosyc prowokujacym tekstem.
  W zadnym z trzech powyzej przedstawionych przypadkow nie bralbym jego
  „objawien” za powazne i warte glebszej uwagi.
  Kochani,nie dajmy sie zantagonizowac ,bo byc moze komus na tym zalezy.

 14. Iza

  25 listopada 2013 at 3:51 am

  Cunrad44 przedstawił po prostu filozofię ponadczasową. Ona nie będzie zagrożona poprzez kolejno ujawniające się w świecie zakłamania jakie nawarstwiły się. Filozofia ta pozwoli po prostu zweryfikować spokojnie współczesne religie, jak np wszyskim ujawni się z czasem, że religia muzułmańska była wykreowana przez katolickiego biskupa Augustyna, w celach wzmacniania władzy watykańskiej. O tym np jest napisane w komiksie „Prorok” na podstawie tego co ujawnił były jezuita Alberto Rivera.
  http://www.alberto.pl/index.php/rozne-artykuly/alberto-rivera.html

  Religia Cunrada44 nakieruje ludzkość do weryfikowania nawet dziwności religii Chrystusowej, jako kontynuacji dawnych boskich jahwistycznych doktryn względem ludzi. Te całe kulty wylewania krwi, tych ofiar ludzkich niby tam jemu potrzebnych w sprawach jakichś handlów, zapłat za życie wieczne itp. Ta religia pozwoli ludziom zadawać niewygodne pytania do samego nawet Boga!
  Jak np takie pytania:

  1. Czemu się tak nami bardzo interesuje. Czy chodzi mu o przejęcie planety Ziemia dla samego siebie i jego cywilizacji?

  2.Czemu jako stwórca ludzi znający np kodyfikację DNA i mający wysoką technologię, utrzymywał swój przedstawicielski dawniej naród izraelski na niskim poziomie cywilizacyjnym i nakłaniał do zajmowania się bzdurnymi orgiami wokół ceremonialnego mordowania zwierząt. A może tylko dużo konfabulował generując proroków, a sam był jedynie eksperymentatorem co do poprawiania gatunku ludzkiego przez mieszanie ras ludzkich.

  3. Co stanęło bogu na przeszkodzie, że po usunięciu tego sprzeniewierzonego mu narodu rękami Rzymian naród ten się odrodził i dalej burzy mu kierowanie ludźmi tak jak by on chciał. A może on sam jeden celowo tak to gmatwa?

  4. Czemu nie nauczał sprawiedliwości w społecznym trwaniu, a uczył jedynie przez wykorzystywania innych narodów i podboju ich, a nie przez edukację i ościenny handel z takimi narodami, aby rozprzestrzeniać kulturę i cywilizację.

  5. Na czym polega konflikt u boga co do jego przeciwnika diabła, który niby jemu podległy co do cywilizacji ma nad ludźmi dalej silny wpływ.

  Po prostu religia Cunrada44 jest religią na naszą współczesną zagubioną cywilizację. Dziś ludziom nie wystarczy pokazać boskie cuda. Nas to nie zadziwia, bo rozumiemy, że są granice poznawalności a wszystko i tak opiera się na fizyce i zjawiskach niekoniecznie jeszcze przez nas odkrytych.
  My jesteśmy teraz na etapie, że jako ludzie jesteśmy eksplorowani przez cywilizację ukrywającą się przed nami, a religia Cunrada44 po prostu pozwala podjąć ew dialog z Bogiem w sprawach zasadniczych. Pozwoli przymusić go do odpowiedzi. Może go i obnażyć, a może udowodnić, że jakaś obca cywilizacja wciska go nam i te całe popierniczone konfabulowane opowieści o edenie i raju.

  Filozofia ta przymusi boga do dialogu z nami. Może i wejść z nim jakby co we współpartnerstwo na miarę bardziej naukową, jeśli bóg nie ma podstępnych planów względem ludzkości.

  Życzę Ci Cunrad44 powodzenia w realizowaniu swoich zamierzeń. Choć ja sama co do reinkarnacji jakichś dusz nie za bardzo się skłaniam. Bo gdyby tak było, to w pamięci powinnam coś mieć z poprzednich pojęć osób, a nic takiego nie mam ani ja ani moi znajomi. Więc jak dla mnie są to bajki. Ale ogrom innych pojęć jakie przedstawiłeś są powalające.

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • play_circle_filled

  01. 5G, nanoczipy, wirusy - prawda i fikcja – infoanarchista Krzysztof (gość)
  28. sierpnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play