menu Home chevron_right
DisclosureFree Energyrząd światowy

Audycja 20/12/13: „Ujawnienie 3.0”

admin | 26 grudnia 2013

Rząd światowy, Free Energy i UFO. Kiedy i czy w ogóle nastąpi ujawnienie za naszego życia?


>>> Tutaj pobierz plik audycji 20.12.2013 <<<

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace

Written by admin

Comments

This post currently has 7 comments.

 1. d4rek

  26 grudnia 2013 at 10:12 pm

  Cunrad44 to o czym mówisz i chcesz stworzyć to już istnieje tzw. ruch Raelian założony
  przez Claude’a Vorilhona który jest ostatnim prorokiem spodziewającym się rychłego przylotu UFO i śpiesznie buduje a może już zbudował ambasadę dla elohimów .
  Kościół Raelian bazuje na Kościele Katolickim czyli podobna konstrukcja z tym że zamiast Boga i Jezusa są ufoludki.

 2. ZxZ

  27 grudnia 2013 at 3:35 pm

  Claude, byłbym wdzięczny gdybyś poświęcił kilka audycji Polsce. Dzieje się wiele złego, mainstream z tym nie walczy.
  Prezydent Komorowski zgrywa ważniaka w wywiadzie z Lisem, tylko po to by podpisać złodziejską ustawę o OFE i nawet nie mieć odwagi by osobiście to oświadczyć.

  PO szkodzi, co robić, głosować na PiS w najbliższych wyborach? Święci nie są, ale chyba gorzej być nie może…

  • Claude mOnet

   3 stycznia 2014 at 4:28 pm

   Dzięki za propozycję, ale Teoria Chaosu to audycja o spiskach i nieznanych wydarzeniach na świecie – Polsce będę poświęcał tyle czasu jak USA, czyli całkiem dużo. Niestety polityki jest i tak zbyt dużo w mediach (także internetowych) aby tracić na nią czas w tej audycji. Chyba że zgłosi się whistleblower z Polski…

 3. Jacek

  28 grudnia 2013 at 6:53 pm

  Mam uwagę do słuchacza, który zadzwonił z problem sprzedaży bitcoinów.
  Mówił, że nie może sprzedać, bo będzie musiał zapłacić 75% podatku.

  To oczywiście nieprawda.

  75% zapłąci tylko wtedy, gdy sprzedaży nie ujawni US. Wtedy w razie kontroli dostanie rzeczywiście 75% podatku.

  Natomiast jeśli zgłosi to do US, to zpałaci normalny podatek dochodowy (18, 32% – zaleznie od tego w jakim jest progu).

 4. Jacek

  13 stycznia 2014 at 9:00 pm

  Panie Wojciechu !

  Bóg to Pełnia Miłości – akceptuje nas w 100 % nawet z wadami i grzechami bo Jego głównym atrybutem jest nieskończone Miłosierdzie – i tak Go obecnie doświadczają Mistycy. I doświadczając już wiedzą, że są z Bogiem JEDNYM ! Jezus też tak doświadczył – i wiedział ! I ten Bóg nie ma nic wspólnego z tym zazdrosnym i zawistnym tworem gorszym od człowieka ze ST ! Raczej jest to jakiś zły Demiurg lub Kosmita ?!

  Nie wierzy Pan w Kosmitów ? OK ! Gdy staną przed nami uwierzą wszyscy ! To tylko kwestia czasu – może i najbliższych lat !? Oby stanęli przed nami Ci dobrzy !!!?

  Niech Pan przemyśli sprawę Boga Prawdziwego – i czy może być On gorszy niż Człowiek !?

  A świątyń Chrześcijańskich bym nie rozburzał – to już było i dobrze wiemy, że żadna lepsza aura z tego się nie zrodziła – jedynie prześladowanie, ucisk, wygnanie, cierpienie i eksterminacja !!!

  Pozdrawiam

 5. J

  13 stycznia 2014 at 9:04 pm

  Panie Wojciechu !

  Bóg to Pełnia Miłości – akceptuje nas w 100 % nawet z wadami i grzechami bo Jego głównym atrybutem jest nieskończone Miłosierdzie – i tak Go obecnie doświadczają Mistycy. I doświadczając już wiedzą, że są z Bogiem JEDNYM ! Jezus też tak doświadczył – i wiedział ! I ten Bóg nie ma nic wspólnego z tym zazdrosnym i zawistnym tworem gorszym od człowieka ze ST ! Raczej jest to jakiś zły Demiurg lub Kosmita ?!

  Nie wierzy Pan w Kosmitów ? OK ! Gdy staną przed nami uwierzą wszyscy ! To tylko kwestia czasu – może i najbliższych lat !? Oby stanęli przed nami Ci dobrzy !!!?

  Niech Pan przemyśli sprawę Boga Prawdziwego – i czy może być On gorszy niż Człowiek !?

  A świątyń Chrześcijańskich bym nie rozburzał – to już było i dobrze wiemy, że żadna lepsza aura z tego się nie zrodziła – jedynie prześladowanie, ucisk, wygnanie, cierpienie i eksterminacja !!!

  Pozdrawiam

 6. Jacek

  13 stycznia 2014 at 9:06 pm

  Panie Wojciechu !

  Też mam 3-kę Dzieci. Syn i Córka skończą za kilkanaście dni 20 lat. Młodszy Syn ma 17 skończone. Bywałem surowy – bo taki był mus – i nie biłem [poza 3-ma wyjątkowymi przegięciami z ich strony] ale robiłem im kazania gdy przeginali, czego strasznie nie lubili. Obecnie stali się już co nieco rozsądniejsi. Brak im tylko życiowego doświadczenia.

  Starożytni pisali jak im wiedza ówczesna pozwalała pisać. Trochę jest w tym języka literackiego, trochę filozofii, trochę charakteru piszących, trochę historii, trochę mitów i legend przekazywanych wcześniej ustnie. Schedl Redemptorysta napisał historię powstawania Biblii – okazuje się, że w innych kulturach mity i legendy były podobne. A więc i o stworzeniu i o kataklizmach i zagładzie [to jest znamienne] i o wybrańcach bardziej losu niż boga, którzy przetrwali największe doświadczenia.

  Duch Boży [Nefesz], CHI, Duch Święty, …. Światłość i Miłość czy Pełnia Miłości – to odmienne w słowie ale te same określenia stwórczego Ducha – Boga. Nie ważne jak kto nazywa – ważne, że wiadomo o co chodzi, czyż nie ?! Moim zdaniem na etapie energii czyli Światłości ten proces tworzenia się zaczyna i kończy. Pełnia Miłości już jest w pewnym sensie ponad tym procesem. Pełnia Miłości jedynie wygenerowuje boską stwórczą energię – takie Słowo Boga – OM w Hinduizmie – wygenerowuje energię, która tworzy. Mistycy na Ziemi wg przekazu RA Adonai [Istota, która ewoluowała duchowo, cieleśnie i technologicznie do wyższego wymiaru cielesnego – kiedyś bóg ojciec Egiptu] mogą co najwyżej doświadczyć Boga jako Pełni Miłości ?! Z wyższych wymiarów cielesnych i duchowych Istoty mogą poznać wyższe wymiary Boga. I są nieskończenie ekschatycznie zachwyceni. Patrząc na nieskończone wymiary Boga jest On praktycznie niepoznawalny – choć jednocześnie jest On naszą nagrodą po śmierci – bo Zbawione Dusze się z Nim Jednoczą !!! I to jest fakt !!!

  My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.

  Biorąc za aksjomat powyższe fakty można łatwo zobaczyć w których miejscach w ST czy w NT ci źli nami manipulują !!!

  Jezus to dla mnie Mistyk znający Boga – ponadto dobry Człowiek, który zjednoczył się z Bogiem po śmierci Ciała – stąd jak wszyscy Zbawieni stał się Bramą do Nieba jak sam Bóg !!! Został normalnie poczęty przez Mężczyznę. Nie wierzę, że dokonywał jakiś magicznych cudów – raczej pomagał potrzebującym !!! Nie wierzę też, że zmasakrowane Ciało może zmartwychwstać ? Bo tak nie tylko Jezus ponoć zmartwychwstał ale i Nomo bóg Dogonów z Syriusza, Ozyrys, Horus w Egipcie, Kryszna w Indiach … ?

  Wiedza rośnie. Nie tylko mistyczna ale i wiedza o świecie i wszechświecie. Już wiadomo, że to nie Bóg dokonywał kolejnych zagład naszej Cywilizacji lecz czynili to Annunaki albo sami albo rękami zwiedzionych przez nich Ludzi.

  Bóg jest nieskończenie DOBRY – wiedząc już co wiem i co doświadczyłem rozgrzeszam Go z wszelkich podejrzeń o okrucieństwo, o surowość, czy o karanie lub potępianie kogokolwiek !!! Byłem w Ciemności gdzie jako mistyk zanosząc miłosierdzie i światło jak Prometeusz dałem podstawy do wyzwolenia wielu Dusz z Ciemności – bo Bóg Ten Prawdziwy – nie chce aby tam tkwili na wieki !!! Prawie zapłaciłem za to śmiercią ?! – a na pewno wielkim cierpieniem i pogorszeniem zdrowia – był to mój wybór i moja zgoda – nikt mnie do tego nie zmusił !!! Wierzę, że Bóg Ostatecznie Zbawi Wszystkich – nawet Annunaki i nawet Lucyfera !!! Jestem o tym przekonany !!! Każdy Idzie ku zjednoczeniu z Bogiem we własnym tempie !!!?

  Wierzę też, że jeśli Ludzkość przetrwa kiedyś staniemy się długowieczni, a ostatecznie być może i nieśmiertelni w Ciałach !!!? Kto wie ??? Tak się może stać z prostej przyczyny – bo Bóg mieszka w nas !!!

  Myślę, że gdy Pan pisze o naszym Boskim podobieństwie – pełni ekspresji jaką możemy, a raczej moglibyśmy, sobą wyrażać – trafia Pan w sedno sprawy. Szkoda tylko, że obecnie zniewolony Świat nakłada na nas tak wiele ograniczeń, że ta ekspresja szybko w wielu gaśnie. Szkoda – bo Świat z taką niezmąconą i czystą oraz pełną entuzjazmu Boską ekspresją byłby o wiele lepszy.

  Pozdrawiam serdecznie

  Jacek

  PS
  Astral [Czyściec] – 5 ty poziom Dusz indywidualnych. Ponad astralem jest poziom 6-ty to tzw stare niebo Światłość/Miłość – Duch Święty. Na 7-mym poziomie jest nowe niebo – Bóg – Duch Święty – Pełnia Miłości [tu już nie ma elementu światłości-energii jest czysta Miłość, Miłosierdzie, Pełnia Wiedzy, Wieczne TERAZ]. Mistycy na Ziemi mogą max ujrzeć ten 7-my poziom Nieskończoności. Ale są też wyższe poziomy Boga ?! I co najważniejsze wszystkie te poziomy są w nas – jesteśmy wielowymiarowi – a Bóg jest nagrodą dla Zbawionych czyli Tych, których Dusze się z Bogiem Jednoczą !

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play