menu Home chevron_right
ChemtrailsJanusz ZagórskiKryzysy i katastrofyNWOrząd światowySpołeczeństwo i politykawywiadyZmiany na Ziemi

Audycja 17.06 pt.”Ruch Dosyć, a konteStacja – Janusz Zagórski (gość)”

admin | 19 czerwca 2011

Jak połączyć siły w walce z NWO lub systemem (jak kto woli). Z gościem, Januszem Zagórskim, rozmawiamy o zapoczątkowanym przez niego Ruchu Dosyć, także o konteStacji, czy buncie, ale przede wszystkim o wolności oraz współpracy różnych środowisk wolnych ludzi, a także o wielu innych sprawach jak np. Lebensborn. Nie obyło się bez dziwnych problemów ze strony Microsoftu lub agentów SS…

Tutaj mam też apel do słuchaczy w sprawie p. Dariusza Kwietnia i zarekwirowaniu przez policję zbieranych przez niego materiałów na temat II WŚ. Jeśli możecie w jakikolwiek sposób pomóc, skontaktujcie się z p. Dariuszem i wesprzyjcie go w tych trudnych dla niego chwilach. Patrz poniższe linki.

Informuję także, że 24-26 czerwca 2011 roku niedaleko Wrocławia odbędzie się VIII zlot Harmonia Kosmosu – wszystkim wolnym ludziom serdecznie tą imprezę polecam, szczególnie że odbywa się w niesamowitej scenerii.

Tutaj kilka słów wyjaśnienia tych dziwnych problemów:
Nie mogłem dodać nikogo do konferencji Skype, jest to niezwykle dziwne, że przy takich samych opcjach i warunkach w marcowej audycji z p.Januszem nie było żadnych dziwnych problemów. Dementuję też, że coś źle robiłem, po prostu nie miałem opcji dodawania do konferencji Skype. Jeśli ktoś ma pomysł co było przyczyną tego stanu rzeczy niech napiszę – z góry dzięki!

>>> Tutaj pobierz plik audycji 17.06 <<<

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Pianochocolate – Cold Days

Written by admin

Comments

This post currently has 14 comments.

 1. 420

  21 czerwca 2011 at 2:42 am

  Sprawa Riese nie jest mi obca a przez to i postac Darka jest mi znana.
  Jezeli w jakis sposob moge pomoc to z radoscia to zrobie (do Sobotki niestety nie bede mogl przyjechac)

  Mam dosc mieszania sie oszolomow na stanowiskach do ludzkich pasji. Trezba z tym walczyc!!!

  Pozdrawiam Cie Claude i oczywiscie Janusza takze…

 2. Prezerwator III

  21 czerwca 2011 at 10:17 pm

  Calude nie idź tą drogą, bo to była jedna z najgorszych Twoich audycji. Jachu chce sobie robić biznes, to niech robi go na własnym podwórku. Powiem Ci tak: olej gości a dobrze na tym wyjdziesz! Po co Ci oni??? Twoje programy były najlepsze, jak robiłeś je w całości sam. Przynajmniej nie miałeś takich głupich sytuacji, że ktoś Ci obiecał a później nie pojawił się. Widzisz jacy to są niepoważni ludzie. Jakby mnie ktoś tak wystawił do wiatru, to byłby skończony. Nie pojawiłeś się w programie to chu* ci w du** i kropka. Sorry że tak emocjonalnie, ale zaczyna mnie to powoli wqrwiać. Jak już mają być goście, to niech będą to słuchacze przez Skype. Nie martw się zawsze ktoś zadzwoni. A nawet jak będzie gorszy dzień, to Krawiec jest na dyżurze, wiec będzie OK! 🙂

 3. Claude mOnet

  22 czerwca 2011 at 7:11 am

  @Prezerwator III

  Jaki biznes? Czy wiesz co Ty mówisz? Umów się z p. Januszem Zagórskim, to pokaże ci on ile faktycznie na tym wszystkim zarabia, nieźle się zdziwisz…
  Poza tym to była w 100% moja inicjatywa, i cieszę się, jeśli coś p. Janusz zarobi na tej imprezie, bo odwala fenomenalną pracę za 10 osób, a dostaje często kpiny i niesłuszne wyrzuty innych osób, a co gorsza finansowo to nie jest absolutnie żadne Eldorado!

  Co do gości, to tak bywa niestety – przy porażkach (olanie audycji, czy niechęć wystąpienia) zaciskam zęby i walczę dalej.
  Myślę jednak, że lepsze audycje są z gośćmi niż bez nich. Nie na wszystkim się znam, a ludzie których zapraszam to nie są zwykli ludzie z ulicy, tylko tacy co wiedzą całkiem dużo w danym, często spiskowym temacie i to praktycznie wiedzą!

 4. Prezerwator III

  22 czerwca 2011 at 12:41 pm

  Jeżeli ten ruch wypali(a nie wypali bo Polacy to nie naiwni Amerykanie), to pogadamy za parę lat i zobaczymy kto miał rację.

  Na szczęście 2012 jest już blisko, więc na pewno większość z tych, którzy dawali nabierać się na te brednie o przemianie i innych bzdetach, przejrzą na oczy i wszelkich bajkopisarzy będą omijać szerokim łukiem. A niech oni tylko zaczną coś pierdzieć o zmianie daty, albo o jakimś początku procesu, to Świat będzie śmiał się z nich niczym z tego starego wariata co 21.05 przepowiadał wielkie trzęsienia.

  Chcecie tak bardzo uświadamiać ludzi to róbcie to za darmo!!! Nie stać Was na organizowanie zlotów, to tego nie róbcie! YouTube i nic więcej do szczęścia nie potrzeba! Docieracie do wszystkich zainteresowanych i nikt Wam nie zarzuca, że robicie kasę na ludzkiej naiwności.

  Przecież jak kiedyś włączyłem radio”Z zajebistą Cenzurą”(celowo nie podaję prawdziwej nazwy, aby nie robić im reklamy, ale zainteresowani wiedzą o jakie radioXX chodzi), [O C E N Z U R O W A N O]to przez dobre 15 min ta łysa pała reklamowała jakieś zloty i prelekcje, które zawsze były płatne! I Ty mi chcesz powiedzieć, że to nie jest interes??? Chłopie pogadaj sobie, a ja Ci i tak nie uwierzę.

 5. Claude mOnet

  22 czerwca 2011 at 6:24 pm

  Prezerwator III, troszkę za dużo sobie pozwalasz… Następne takie posty wylądują w koszu za obrażanie osób trzecich i sianie ewidentnej nieprawdy…

  Na tym polega audycja Teoria Chaosu, że mówimy o rzeczach, które może będą może nie, ale przynajmniej daje ludziom jakiś wybór.
  Dzisiejszy świat osiągnął najniższy poziom moralny w całej historii ludzkości. Wszyscy siebie oszukują i okradają nawzajem, elity są pozbawione kompletnie jakiegokolwiek honoru, a ludzie (zwykli zjadacze chleba) wiedzą w stosunku do elit proporcjonalnie mniej niż lud egipski do kapłanów. Taki stan nie może długo trwać, bo zniszczymy nie tylko siebie ale i całą planetę Ziemia.

  Wiesz, ja chciałbym, aby na ufologii, czy sprawach niewyjaśnionych można by było naprawdę zarabiać – dlaczego cały czas ma to być wszystko w podziemiu i na granicy opłacalności? W USA fakt trochę można na tym zarobić, ale milionerem zostać baaardzo trudno, znacznie łatwiej stać się nim (lub miliarderem!) będąc informatykiem (Dell, Gates), czy gwiazdką pop (M.Jackson i tysiące innych). Więc widać, że nie masz kompletnie pojęcia o rzeczywistości i albo jesteś ignorant, albo kłamca/prowokator.
  Niestety prawda jest tak, że w Polsce nie zarabia się na tych tematach, a często dokłada do interesu (jak np. ja).

  Ps. Przynajmniej osoby zajmujące się rzeczami niewyjaśnionymi i spiskami nie biorą żadnych dofinansowań państwowych czy unijnych, w przeciwieństwie do prawie wszystkich innych zawodów w tym naukowców!

 6. Prezerwator III

  23 czerwca 2011 at 12:50 am

  Claude uwierz mi, że nie chodzi tutaj o obrażanie kogokolwiek. Lecz jedynie o przedstawienie racji, które może mieć druga strona – a jeśli nie druga to powiedzmy, że trzecia 😉 Czy ja do tego nie mam prawa? Czy jedynie słuszne jest Wasze pojmowanie rzeczywistość, albo ich, a moje już nie??? Słucham Ciebie i nadal piszę tutaj, bo póki co widzę, że przynajmniej u Ciebie, rzeczywiście można przedstawić różne strony medalu. I chwała Ci za to!

  Gdybym napisał taki post(powiedzmy że celowo troszkę prowokacyjny) we wspomnianym radiuXX(czat, forum), to automatycznie zostałbym zbanowany na całe życie(zresztą próbowali tego, ale są za głupi). Dlaczego? Bo jedynie można mówić to co jaśnie szanowny, ojciec (wielokrotnie) przełożony, uzna za właściwe. Przecież to jest powtórka z historii, tylko pod inna przykrywką! Jeżeli mamy rozmawiać tylko w ściśle określonych ramach, gdzie jakiekolwiek odstępstwo od nich, jest traktowane jak bluźnierstwo. To ja dziękuję za taką przemianę. Bo wtedy nie będzie żadnej przemiany, tylko coś innego. Coś co już dawno ma swoje określenie – PRANIE MÓZGU!

 7. Claude mOnet

  23 czerwca 2011 at 3:06 am

  @Prezerwator III

  Ale radio BC (o nie Ci chodzi?) to nie ten temat! Ani ja ani Janusz Zagórski nie ma z nim nic wspólnego (oprócz podobnej tematyki ;)!
  Miałeś szanse zadzwonić i pogadać na antenie podczas audycji, ale odwagi Ci zabrakło więc nie ma co swoich niemerytorycznych bólów roztrząsać w komentarzach…
  … a „pranie mózgu” robi państwo/elity/władza wespół z kontrolowanymi przez siebie mediami, a nie radio Kontestacja…

 8. Prezerwator III

  23 czerwca 2011 at 12:06 pm

  A skąd wiesz, że nie zadzwoniłem ;P

  Temat radiaZZC wypłynął przy okazji, jako potwierdzenie sytuacji, która ma miejsce na tych wielce oświeconych/20to-wymiarowych forach, traktujących o spiskach, elitach i rzeczach paranormalnych. Nie był to pierwszy przypadek w którym spotkałem się z całkowitym brakiem zrozumienia, dla osób które miały nawet lekko inne zdanie w danej kwestii. Przykłady mógłbym mnożyć, ale nie o to chodzi.

  Chciałbym Cię wyczulić na powyższą kwestię. Dopóki nie będziesz uciszał głosów przeciwnych, dopóty Twoja audycja będzie miała sens. Jak zaczniesz działać, tak jak większość PSEUDO niezależnych mediów w Polsce – wiedz że się pogubiłeś i zaczynasz robić ludziom wodę z mózgu. Kropka.

  Do Kontestacji nie mam absolutnie żadnych zarzutów!

 9. Claude mOnet

  27 czerwca 2011 at 2:52 am

  @Prezerwator III

  Ja ci odpowiem słowami Bertranda Russella, które idealnie pasują do Ciebie: „To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości” 😉

 10. Wojtek

  27 czerwca 2011 at 5:18 pm

  Jakieś dziwne rzeczy się dzieją. W katalogu Polskich Podkastów pojawił się nowy odcinek (OOBE), już chcę posłuchać, wchodzę a tu strona nie istnieje, a pliku na serwerze też nie ma. :-(((

 11. Claude mOnet

  28 czerwca 2011 at 1:09 am

  @Wojtek

  Mea culpa. Ustawiłem automatyczne dodanie wpisu, ale plik mp3 nie zdążył się przekopiować. Teraz już jest wszystko ok i jest dostępny. Sorki za problemy.

  @Prezerwator III

  Znowu przegiąłeś, zacząłeś obrażać ludzi bez kompletnie żadnej merytoryki. Dostajesz Bana na wakacje, może wyluzujesz się przez te 2 miesiące, nauczysz się kultury osobistej i wchłoniesz trochę ogłady, z korzyścią dla reszty słuchaczy…

  @Do wszystkich

  Absolutnie nie przejmujcie się, że chamstwo dotarło do „Teorii Chaosu”, bo to oznaka, że jest coraz lepiej i coraz więcej ludzi tutaj dociera. Naprawdę można dyskutować o wszystkim, nawet przeklinać, ale na obrażanie gości, czy bogu-ducha winnych osób trzecich nie pozwolę, stąd stosuję cenzurę chamstwa.

  Dla wszystkich słuchaczy i czytelników ciekawych wypocin „Prezerwatora III” prześlę go każdemu na maila – polecam nie czytać go słuchaczom o słabszych nerwach, bo mózg się lasuje od czytania takich chamskich wypocin :).

 12. LOL

  28 czerwca 2011 at 11:00 am

  Jak ‚ci’ tak przeszkadzają posty, to usuń je wszystkie a nie tylko te które wytykały ‚twoje’ błędy! LOL
  Chyba że z resztą opinii zgadzasz się w 100%, wtedy możesz je pozostawić :> Bez pozdrowień!

 13. Jestem tu nowy

  31 grudnia 2011 at 6:22 pm

  Witam. Przychylam się do opinii Prezerwatora, jeśli mamy mówić bez cenzury to powinno się słuchać dwóch stron medalu zwłaszcza, że nie widzę tutaj obraźliwych postów z jego strony.

  Najgorsze jest co co zauważyłem u siebie- że badając tematykę UFO wchodzę w pewną skrajność i zaczynam ją pogłębiać- niby chcę jak najwięcej materiałów prześledzić, oglądnąć- to jednak wpadam w skrajność.

  Wszystkie materiały zaczynają być dla mnie wiarygodne, a pewna doza niedowierzania zaczyna zanikać, więc wolę stać przy zbadanych sprawach UFO, typu np. Emilcin.

  Co do Prezerwatora uważam, że niesłusznie był zbanowany.

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  06. Wojna o polskie dzieci niczyje i ataki mafii pedofilskiej. Gość: Paweł Bednarz
  25. czerwca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play