menu Home chevron_right
mediaMikołaj Rozbickiwywiady

Audycja 27/06/14: „Alternatywne media i polityka – Mikołaj Rozbicki (gość)”

admin | 30 czerwca 2014

Rozmowa z polskim Davidem Ickiem, jak Mikołaj jest czasem określany. Dużo wylanych łez w temacie polskich mediów alternatywnych i polityki, ale w tunelu jest światełko…


>>> Tutaj pobierz plik audycji 27.06.2014 <<<

Linki:

Projekty, które warto wspomóc:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace

Written by admin

Comments

This post currently has 10 comments.

 1. Buła

  1 lipca 2014 at 8:38 pm

  Kur…. Jeśli na godzine oglądania(słuchania) miałbym zobaczyć 5 minut reklam to proszę bardzo(w tvneach i innych gównach na godzine jest 15-25 min reklam i sam shit pomiędzy nimi), muszę zapirdalać jak wół za 1700 i naprawde każdą złotówkę mam na 3 miesiące do przodu zaplanowaną. Szkoda ,że nigdy w piątki na żywca posłuchać nie moge. PZDR

   • Romuald

    6 lipca 2014 at 9:37 pm

    Tak Freeslow to fizyk, ale wszechstronnie wykształcony (: Po przeczytaniu jego książki po prostu nie mogę się zgodzić, że mechanizmy doboru naturalnego mogą gdzieniegdzie działać a w innych miejscach nie. Coca-cola i pepsi nie dlatego są takie mocne że współpracują – po prostu wygrywają konkurencje z resztą. Natomiast Mikołaj sam zauważył , że nie mózg nie jest ważniejszy od serca czy nerek wiec dlaczego mialyby nie wspolpracowac w ramach tego atraktora jakim jest organizm ludzki dla wlasnego przetrwania zresztą.

    No, ale może tkwię w błędzie. Natomiast nie jest też tak że absolutyzuję konkurencję. Na pewno współpraca w imię promowania „zakazanej wiedzy” wydaje się być ciekawą ideą.
    Pozdrawiam

    • Claude mOnet

     10 lipca 2014 at 1:21 pm

     Pepsi i Coca&Cola nie konkurują ze sobą, są w tych korporacjach powiązania, które świadczą o ich współpracy, są co najmniej kartelem, jeśli nie są własnością tych samych ludzi. Zobacz przykładową grafikę powiązań właścicieli: http://iasl.uni-muenchen.de/links/NATipp32b.png

     Współczesna ekonomia tylko mówi o konkurencji, konkurencja faktycznie istnieje, ale na najniższym poziomie gospodarek, czyli np. komisy samochodowe, fryzjerzy, apteki, czyli mały handel i usługi. W rzeczywistości co najmniej 40% wszystkich korporacji należy do tych samych ludzi, którzy ze sobą współpracują, a nie konkurują. Zapoznaj się np. z raportami Federalnego Instytutu Technologi z Zurychu (autorstwa 3 matematyków) w temacie własności korporacji przez banki, których właścicielami są faktyczni właściciele świata.

     „Konkurencja to grzech” John D. Rockefeller, jeden z najbogatszych ludzi przełomu XIX i XX wieku.

 2. MateUsh

  5 lipca 2014 at 11:31 am

  Niestety ale Mikołaj ma sporo racji…z tym że on sam, moim zdaniem jest odpowiedzialny po części za to co się stało w tym ”światku alternatywnym”. Przecież on sam zaczynal już wszystko i ze wszystkimi, w tym także z osobami -dosłownie- z kosmosu. I teraz on chce coś rozpoczynać ponad podziałami?
  Liczę że w końcu coś takiego może się udać, pomysł jest bardzo dobry. Jednak udać może się to chyba tylko wtedy gdy zorganizuje to ktoś kto nie spalił tylu mostów i jest osobą, która cieszy się mimo wszystko ogólnym szacunkiem np. p.Zagórski lub p.Rogala.
  Nic nie mam do Mikołaja, mam nadzieje że w przyszłości gdy powstanie taki projekt on również będzie w nim uczestniczył bo mimo wszystko może wiele wnieść, ale myślę że on nie powinien się już nie brać za nadzorowanie i rozpoczynanie nowych projektów.

 3. tola

  8 lipca 2014 at 10:06 am

  Czy „teoriachaosu” zamyka się tylko w tej przebrzydłej polityce od której zbiera na wymioty?
  Czy nie ma już innych ciekawszych tematów tak jak było to kiedyś?

Leave a Reply

Czaty

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny do ściągnięcia


 • cover play_circle_filled

  01. Pedofilia elit widziana okiem whistleblowera – Iwona Shamsan Gapińska (gość) cz.1
  9. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  02. Pedofilia elit widziana okiem whistleblowera – Iwona Shamsan Gapińska (gość) cz.2
  9. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play