menu Home chevron_right
EchelonInternetInżynieria i naukaludzieNWORFIDrząd światowySpołeczeństwo i politykawywiady

Audycja 02.09 pt.”Zagrożenia nowych technologii – infoanarchista Krzysztof (gość)”

admin | 5 września 2011

Ze specjalistą od technologii komputerowych, telekomunikacyjnych, a także elektroniki na pograniczu Sci-Fi rozmawiamy prawie 3h!

Podsumowując tematy: komputery, Internet, telefony komórkowe i stacjonarne, urządzenia biurowe w tym drukarki, system podsłuchu globalnego Echelon, a także RFIDy dla każdego, które już zostały dla nas wyprodukowane przed 2000 rokiem!

W trakcie audycji, aby postraszyć trochę słuchaczy, jest wprowadzenie do tematu RFID wysoko postawionego iluminata – wywiad, z którym przeprowadziłem tym razem nie ja (jak można pomyśleć), a teoretyk spisku z Niemiec Jan Udo Holey.

Na koniec zanim odpowiesz słuchaczu „za ile się zaszczepisz RFIDem?” przesłuchaj tą audycję? A potem odpowiedz: za 1000zł, 100.000zł, a może za 0zł?

Prowadzący jak i gość uważają że za 1zł/0zł się zaczipują… 😉

>>> Tutaj pobierz plik audycji 02.09 <<<

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • ESS – ECDF – Side 1
 • HYPNOTIX – REASONING

Written by admin

Comments

This post currently has 7 comments.

 1. marcin

  5 września 2011 at 7:16 pm

  Chciałbym napisać, że policja w Polsce nie potrzebuje nakazu do przeszukania mieszkania. W przypadkach „nie cierpiących zwłoki” Policja ma prawo przeszukać mieszkanie, osobę, etc po okazaniu legitymacji służbowej tylko. Nie może tego zrobić po godzinie 22:00 w domu, w klubie nocnym może.

  Takie przeszukanie prokurator musi zatwierdzić post factum. Co to w praktyce oznacza, mówić nie muszę.

 2. Jerzy

  6 września 2011 at 9:30 pm

  Wszystko bardzo ładnie. Tylko co zrobicie sami gdy otrzymacie technologię umozliwiającą wam szybke osiągnięcie przestrzeni kosmicznej i jej bardzo łatwa eksplorację. Jakie zabezpieczenia stworzycie wy sami przed np. szaleńcem, któremu przyjdzie do głowy z jakiś tam powodów pchnąć zaledwie jednym palcem kamyczkiem wielkości 11km. Dlaczego jednym palcem ? Podpowiem w przestrzeni wystarczy przyłożyc taki palec pod określonym kątem i lekko pchnąć gigantyczną masę aby poleciała ona w sciśle określnym kierunku i spadła dokłądnie tam gdzie sobie taki szaleniec założył. A więc co wy sami wtedy zrobicie ? Podsumowując myślę że jeśli mamy wejść w erę technologicznego raju to niestety przyjdzie nam zapłacić pewną cenę wolności, w zamian jednak za wolność o której dotychczas nie moglibyśmy nawet marzyć.

 3. marcin

  7 września 2011 at 7:21 am

  Jerzy, haha. Skoro wystarczy dotknąć palcem, to wystrzelenie atomowych palców w jego statek i w tę asteroidę to nie taki problem?

 4. kaemic

  15 września 2011 at 4:49 am

  W audycji powiedzieliście z gościem, że jak się zaszyfruje dysk to Służby-Milicja nie będą mogli podrzucić np pornografii. Ale się mylicie, podrzucić będą mogli każdemu bez względu jak sobie zabezpieczy komputer – wystarczy przecież podrzucić płytę CD-DVD, nie trzeba koniecznie włamywać się do komputera.

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • play_circle_filled

  01. 5G, nanoczipy, wirusy - prawda i fikcja – infoanarchista Krzysztof (gość)
  28. sierpnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play