menu Home chevron_right
astronautykaInżynieria i naukaNASAUFO

Audycja 03/07/15: „Ludzie na Księżycu!? To jest spiseg!”

admin | 10 lipca 2015

Pierwszy raz dotknęliśmy powierzchni Księżyca w 1959 roku, ale ludzie byli na jego powierzchni tylko pomiędzy 1969 a 1972 rokiem. Oficjalnie! Ale jaka jest prawda w tym temacie…

NASA Moon Hoax

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Ludzie na Księżycu!? To jest spiseg!

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Jamie Heras – Hibernation
 • Jamie Heras – Fomalhaut Star

Written by admin

Comments

This post currently has 28 comments.

 1. milosz137

  12 lipca 2015 at 4:01 pm

  Witam
  Informacje o Marcinie dostałes odemnie a nie od zadnego Armor/Cage . Mam go wsród znajomych na FB bo kontaktowałem się z nim w sprawie artykułów do altermedium .

  • Claude mOnet

   13 lipca 2015 at 1:09 am

   Chodziło mi o list otwarty Marcina Dachtery, i dowiedziałem się o nim po raz pierwszy od Armor Cage’a. Na Facebooka nie wchodzę codziennie ot co. Marcina w znajomych Facebooka miałem od początku jego bytności w sieci. Także ochłoń proszę…

  • Claude mOnet

   14 lipca 2015 at 3:20 pm

   Masz racje, ale w tym kontekście pasuje „spiseg”, czyli kontr-spisek jako operacja CIA/NSA/MJ12 odwracająca uwagę od prawdy o której mówiłem w audycji z marca 2013 roku…

  • Claude mOnet

   18 lipca 2015 at 1:24 pm

   Wiesz, czasami zachowujesz się jak rozpuszczony gówniarz. Pstryczek w nos nie zaszkodzi, a wręcz jest konieczny…

   Przypomina mi to historię o której mówił mi mój dziadek wiele lat temu. Dzwoni do niego jakaś kobieta i mówi, że chce zamówić u niego nagrobek , bo słyszała że jest świetnym kamieniarzem. Na co mój dziadek odpowiedział, że żadnym kamieniarzem nigdy nie był, i nie robi żadnych nagrobków. A kobieta uczciwie i szczerze mówi, że: „Jak nie jest Pan, jak jest!”. I tak ciągnie kilka minut…

   Niestety świat nas czasem zaskakuje potężną dawką głupoty…

 2. milosz137

  19 lipca 2015 at 10:20 am

  To prawda czasami sie czepiam i niepotrzebnie , nieraz wiedzac żę nie mam racji . I tu masz rację ale głupotę sobie wypraszam gdyż zgadzam się z większscią Twoich twierdzeń a to chyba nie głupota . Nie musisz odpisywać .
  Pozdrawiam

 3. Lenrok

  23 lipca 2015 at 3:11 am

  Alkaid to gwiazda wielkim wozie… Polaris to ta w malym -umi… isis alkaida…tak to takie skrajne gwiazdy w obu i to wg. Mnie ma jakis scisly zwiazek z tymi od nwo..Pod pretekstem bezpieczenstwa,sa w zasadzie zasadzeni na dwoch ,bardzo waznych gwiazdach…

 4. Nailman

  23 lipca 2015 at 9:01 am

  Tipsy dla stałego słuchacza:

  1) Powierzchnia ziemi: 510 mln km2
  a) powierzchnia oceanów: 361 mln km2
  b) powierzchnia lądów: 149 mln km2.
  2) Warto zwrócić tu uwagę na fakt, iż do obszarów lądowych wliczana jest też powierzchnia wód śródlądowych, np. jezior (2,7 mln km2), rzek
  3) Istnieją tereny takie jak pustynie (20 mln km2), Antarktyda (14,0 mln km2), lodowce, góry od 8 848 m n. p. m. (Mount Everest) do 1 000 m n. p. m (41 mln km2), etc. gdzie ludzie zasadniczo NIE mieszkają.

  Podsumowując:
  Ludzie zamieszkują w mniejszym lub większym zagęszczeniu około 75 mln km2 powierzchni Ziemi co stanowi około 15% całej powierzchni Ziemi. I jak to się ma do teorii, że cywilizacje rozumne MUSZĄ zamieszkiwać całą planetę.

  Tips cd.:
  1) Czy może istnieć cywilizacja rozumna morska – np. delfinopodobna? Na planecie, gdzie większość powierzchni zajmują wody jest to nawet bardziej prawdopodobne, zwłaszcza, że twierdzi się, że życie „wyszło” z wody.
  2) Czy może istnieć cywilizacja „słoneczna” żyjąca tylko na pustyniach?
  3) Czy może istnieć cywilizacja „mroźna” żyjąca tylko na lodowcach, Antarktydzie, Arktyce?
  4) Skąd wzięły się piramidy / kopce w różnych częściach świata (częściowo zasłonięte roślinnością jak np. w Bośni (pierwsze informacje o tych piramidach pojawiły się w 2005 roku!); widoczne dobrze tylko w terenach pustynnych, górskich, gdzie roślinność rzadko występuje)?
  5) Czy może istnieć rozumna cywilizacja, która szanuje swój dom, swoją planetę i nie prowadzi na masową skalę rabunku zasobów naturalny, nie niszczy przyrody?

 5. Marek

  25 lipca 2015 at 8:42 pm

  Mowienie, ze przede wszystkim firmy panstwowe dbaja o ludzkosc, zostalo zweryfikowane negatywnie. Czlowiek z natury jest ciekawy, tak samo jak chciwy. Zalozenie wiec, iz tylko panstwowe molochy moderuja postep, a kapitalisci i liberalowie zaprowadza nas na drzewa, z ktorych zeszlismy – jest bardzo naiwne. Zalozmy, ze ewolucja miala miejsce, choc racjonaliscie ciezko jest w to wierzyc, ale powiedzmy… kiedy wiec schodzilismy z drzew, to wtedy istniala jakakolwiek forma panstwowosci? Panstwo jako tyrania biurokracji, to wynalazek dosc mlody. Mysle, ze nawet ZSRR mialby wieksze osiagniecia w wielu dziedzinach nauki w warunkach bardziej liberalnych. Z jakiego to powodu naukowiec pracujacy w tzw. panstwowej instytucji ma bardziej intensywnie i poztytywnie myslec o ludzkosci? Kolejne naiwne zalozenie. Wynalazek, jak np. kolo, nie powstaje w panstwowych firmach. Po prostu powstaja.
  Proponuje obejrzec „Lalke”, jak Wokulski wspieral szalonego wynalazce. Tak powstaja odkrycia – spontanicznie, a nie z dekretu.

 6. Marek

  25 lipca 2015 at 8:54 pm

  Mam pytanie: dlaczego w tytule jest „spiseg”, a nie „spisek”?
  Nie czepiam sie, po prostu nie lapie tego. Moze to jakis kalambur? A moze za stary jestem na takie zarciki?
  Audycje OK. Tylko ze czesto Pan mowi o panstwowym terrorze, na roznym poziomie, takze spiskowym, a w ostatniej audycji adoruje „panstwowa” nauke.

  • Claude mOnet

   20 sierpnia 2015 at 1:45 pm

   Tak, to kalambur. Ale teraz to zepsułem…

   Ps. Chwalę dobre rzeczy, ganię złe. Nie wszystko co państwowe jest złe. Akurat jeśli chodzi o zdobywanie kosmosu to prywatna inicjatywa jest 100-lat „za Murzynami”. A bogatych (multimiliarderów!) przecież na świecie nie brakuje, widać że Kosmos to nie ich konik…

 7. doktordemolka

  27 lipca 2015 at 3:39 pm

  ta cywilizacja nie poleci nigdy dalej niż na księżyc (mówię o misji załogowej)…A następna cywilizacja na naszej planecie (kto wie czy w ogóle będzie miała warunki do egzystencji i rozwoju w takim syfie jaki po sobie zostawimy…Nie oszukujmy się, jeżeli nie zmienimy diametralnie podejścia i modelu cywilizacyjnego jaki teraz panuje wymrzemy w przeciągu kilkuset lat, zakładając, że nie wytłuczemy się sami wcześniej…

 8. kor win na pi sal

  8 sierpnia 2015 at 4:15 pm

  A następnym krokiem będzie zrozumienie, że wcale nie żyjemy na powierzchni kuli! Żyjemy wewnątrz kuli! Chodzimy z głowa zwrócona do środka, a siła odsrodkowa dociska nas do powierzchni, co wyjaśnia tajemnicze zjawisko grawitacji… Cały Kosmos jest WEWNĄTRZ Ziemi, ktorej powierzchnia jest wklęsła.
  Dowód? Wystarczy spojrzeć na buty: są zdarte na czubkach i na obcasach. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku….
  Jasne? Czy mam umieścic odpowiedni znaczek

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play