menu Home chevron_right
astronautykaKosmiciNASATajne stowarzyszeniaUFO

Audycja 17/03/13: „Somebody Else is on the Moon”

admin | 20 marca 2013

…czyli czego nie przewidzieli pisarze SF? Audycja o zdobywaniu Księżyca i jego tajemnicach, o których nigdy nie usłyszycie w polskich mediach.

W audycji m.in. co chciał przekazać Neil Armstrong, ale bał się to powiedzieć wprost, kiedy ostatni raz człowiek postawił stopę na Srebrnym Globie i co się stało z materiałami nagranymi przez NASA podczas misji Apollo?

Ps. Audycja odbyła się wyjątkowo w niedzielę, ze względów na problemy techniczne, w ten piątek wszystko zgodnie z planem! Za problemy przepraszam…


>>> Tutaj pobierz plik audycji 17.03.2013 <<<

  Bibliografia:

 • „Somebody Else Is on the Moon”, George Leonard, 1976
 • „Dark Mission: The Secret History of NASA”, Richard C. Hoagland & Mike Bara, 2007
 • „Ancient Aliens on the Moon”, Mike Bara, 2012
 • „The NASA Conspiracies: The Truth Behind the Moon Landings, Censored Photos , and The Face on Mars”, Nick Redfern, 2010

Comments

This post currently has 6 comments.

 1. Triglav

  21 marca 2013 at 12:24 pm

  Co do tajemnicy muzeum, w którym członek personelu pyta o to czy kamera jest profesjonalna czy nie, wytłumaczenie jest proste, wyjaśnię poprzez analogię:
  przez Domami Handlowymi Centrum duża część chodnika jest częścią prywatnej działki, tak samo z pasażem Wiecha (tj. częścią działki tychże DHC) i kiedy ludzie robią tam sobie zdjęcia z PKiN w tle czy inne, ochroniarze na ogol nie interweniują. Zarządca tłumaczy kiedy w TV czy gazecie, nie pamiętam ze „to od razu widać czy sprzęt jest profesjonalny czy nie” – chodzi o to aby nie wykonywać zdjęć komercyjnych, a prywatne na FB to niech tam sobie hałastra cyka ile wlezie.

 2. StachStachowiak

  21 marca 2013 at 7:26 pm

  Cloude wielkie dzieki swietna audycja niesamowite informacje uwielbiam temat ksiiezyca porazily mnie te ciekawostki super robota dzieki za genialne 3 godz pozdrawiam

 3. Elgevot

  24 marca 2013 at 11:15 am

  Audycja byłaby dobra, gdybyś tak nie zamulał. Mówisz dwa słowa, po czym następuje cisza. Wzdychasz, sam nie wiesz co mówić. Audycja ma 2 godziny 50 minut a to co mówiłeś spokojnie dałoby się upchnąć w godzinie. Po godzinie wyłączyłem, bo tego się słuchać nie dało. Jeśli nie masz pomysłu na audycję, lub jeśli materiału masz niewiele, to rób audycje godzinne, oszczędzisz czasu sobie i innym.

 4. Claude mOnet

  24 marca 2013 at 11:26 am

  @StachStachowiak

  Dzięki za kredy zaufania! Ale wydaje mi się, że audycja ma jeszcze duże braki.

  @Elgevot

  Taka jest ta audycja – to nie podcast tym bardziej czytanie z kartki, czy audiobook. Mówię od siebie, a to że słychać zmęczenie to też moja wina, gdyż w piątki pracuje aby utrzymać siebie i audycję (mam niewiele ponad 1h po skończeniu pracy do rozpoczęcia audycji). Materiału miałem sporo, nie wszystko powiedziałem co miałem przygotowane.
  Nie jest chyba tak źle, skoro 1h wytrzymałeś. 😉

 5. d4r3q

  27 marca 2013 at 1:48 pm

  Witam Claude! świetna audycja, najpierw obejrzałem 3 filmy i pomyślałem co możesz dodać nowego vs wypraw apollo bo wcześniej oglądałem silmy że apollo 11 to fikcja, fakt fikcja ale na inne potrzeby 🙂 by ukryć ważniejsze fakty.

  • Triglav

   28 marca 2013 at 4:11 pm

   Czy te gipsowe modele w trzech filmikach to na pewno te same o których mówiłeś w audycji? Claude – przecież to są efekty klasy B.

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • play_circle_filled

  01. 5G, nanoczipy, wirusy - prawda i fikcja – infoanarchista Krzysztof (gość)
  28. sierpnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play