menu Home chevron_right
Społeczeństwo i politykaTeorie spiskowe

Audycja 03/10/14: „Klimatyczni teoretycy spisków”

admin | 8 października 2014

Kogo słuchać i oglądać w tematyce spiskowej? Tym razem omawiamy zagraniczne, anglojęzyczne media, głównie Internetowe, które nie są napompowane wodotryskowa fikcją.


>>> Tutaj pobierz plik audycji 03.10.2014 <<<

Newsy:

Linki:

 • patrz główne menu
 • Free Domain Radio – kanał video Stefana Molyneux, proszę uważajcie na treści, gdyż p.Molyneux najprawdopodobniej przeszedł na ciemną stronę mocy, a przynajmniej to deklaruje otwarcie!

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Jamie Heras – Astronaut

Written by admin

Comments

This post currently has 52 comments.

 1. Piotr

  9 października 2014 at 2:27 pm

  We Francji rodzice stana przed sadem za maltretowanie swojej trzyletniej dziwczynki. Grozi im kara 2 lat wiezienia i 30 000 euros. Jak maltretowali dziecko ? Odmowili szczepionki przeciwko tytanozie i dyfterytowi.

 2. Michał

  14 października 2014 at 12:40 am

  Co dzisiaj na świecie wskazuje na to,że niektórzy ludzie z rządowych, korporacyjnych czy też wojskowych kręgów mieliby rzekomo w planach wymordowanie przypuśćmy miliarda ludzi.? Osiągnąłeś apogeum w twierdzeniu, że są ludzie i plany aby to osiągnąć tylko kto byłby tak nieludzko niemoralny, aby to zrealizować. Widzisz to są twierdzenia nawet przez pryzmat wszystkich tych teorii spiskowych (którymi się zajmuje od kilku ładnych lat) skrajnie absurdalne i przestarzałe.Nie ma potrzeby zabijania ludzi na TĄ skale,ponieważ zważywszy na technologiczny wymiar naszego społeczeństwa cały świat już dzisiaj jest pod wszelką kontrolą i inwigilacją, a jutro będzie pod jeszcze większą. Owszem to, że dzisiaj zabija się ludzi subtelnie i po cichu ;bo zabija, ale nigdy nie na taką skale. Bardzo ciężko słucha się audycji kiedy ktoś ciągle weryfikuje i podkreśla bogatą skale synonimów „masowych morderstw, ludobójstw, rzeź, wymordowań i to jeszcze z taką dozą pewności siebie, przekonania, że tak właśnie jest.. może to jakaś psychologicznie zakorzeniona cześć w naszej kulturze – uszkodzona, zakotwiczona mentalność, która każę nam spostrzegać instynktownie zagrożenie w takim scenariuszu zdarzeń. Jeżeli tak to ludzkość jest na samym dnie, cechuje nas prymitywna ziemska mentalność zdolna do samounicestwienia.. Samo to,że tak myślimy degraduje nas do najgorszych tego świata w pełni spełnia i kwalifikuje nasze zdolności.

  • Jaca Dąbek

   14 października 2014 at 4:51 pm

   Za chwile ten bufon Ci napisze zebys nie sluchal audycji skoro Ci sie ciezko slucha a tak w ogole to on jest przyzwyczajony do atakow, bo to normalne ze wielkich sie nie rozumie, tak jak Alexa Johnesa, Davida Icke’a i juz niedlugo porowna sie do Kopernika, Galileusza oraz Lutra.

   • Michał

    14 października 2014 at 11:56 pm

    Wasz tutejszy Autor szczyci się opinią człowieka który nadaje ludziom wywieszkę Persona non grata w tym wypadku dlatego, że człowiek którego cały świat zna i szanuje planuje 2/3 swojego majątku przeznaczyć na cele charytatywne,a autor doszukuje się w tym jakiś niecnych planów. (Bill Gates) Owszem ten człowiek zaznaczył się swoją obecnością w grupie Bilderberg bo nie mogło być inaczej, i to wszystko.Nic więcej autor o nim nie może powiedzieć bo go zwyczajnie nie zna .. Jakie ma plany,poglądy,wzorce,jego priorytety ani co tak naprawdę myśli tymczasem autorowi wydaje się ,że wie wszystko bo ułożył sobie jakąś wizje dodał 2+2 i wyszedł wynik.
    Chyba,że jest inaczej ale to jest chore podsycanie do nienawiści.

 3. Jaca Dąbek

  15 października 2014 at 7:53 am

  Z tym Gatsem to bym sie tak nie rozpedzal do konca, ale w wiekszosci niestety trudno sie nie zgodzic. Claude czasem mowi prawdziwe rzeczy, ale za chwile rozbija siie o skaly glupoty i paranoi. Kiedys mi sie podobala jego skrajna bezczelnosc, bo to juz nawet nie jest pewnosc siebie, a skrajna bezczelnosc wlasnie. Myslalem, ze jest nawozem do rozwoju. Tymczasem rozwoj w ciagu tych paru lat ruszyl nieznacznie, a bufonada, chamstwo i bezczelnosc o 800%. Wiem, ze zaraz wyleje na mnie wiadro pomyj, wiec jest mi wszystko jedno. To jego jedyna metoda: pompowanie sie. Pompuj sie dalej, ale lepiej uwazaj bo pewnego dnia pewne rzeczy ( jak obrazanie ludzi,w tym politykow) nie skoncza sie zwykłą olewką. To nie gra komputerowa.

 4. Claude mOnet

  15 października 2014 at 1:42 pm

  O, w końcu fani globalistów się ujawnili! Już myślałem, że w Polsce klakierów Billa Gatesa nie ma… No i się grubo pomyliłem, skoro nawet tutaj dotarli…

  Co do dowodów, to jest to audycja o spiskach, czyli nie mamy pełnej informacji o danym spisku, musimy dedukować z rzeczywistości. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to polecam skierować się do odbiornika TV i włączyć TVN/TVP lub lekturę GazWyb, tam mu prawda i tylko prawda zostanie objawiona.

  Fakt, nikt z globalistów wprost nie powiedział, że chce wymordowania większości ludzkości, WPROST! Ale między wierszami już wielu mówiło, w tym Bill Gates, Ted Turner, George Bernard Shaw czy dr Eric Pianka. Gdyby tylko udało się nagrać tych psychopatów na tajnych spotkaniach jak grupy Bilderberg, czy CFRu, te dowody byłyby jednoznaczne.

 5. Michał

  15 października 2014 at 5:49 pm

  Tylko pytanie brzmi Dlaczego wszyscy zamieszani w to ludzie najbardziej znani, ci najbogatsi w jakimś rankingu, ci co najwięcej osiągnęli – popchnęli świat do przodu, nagle teraz stracili swoje wszystkie zmysły, wywracając o 180 swój światopogląd, zatracając się mentalnie, duchowo aby osiągnąć jakieś plany pokroju umysłowo chorych psychopatycznych szaleńców rodem z Hitlera tylko w białych rękawiczkach??? – Nigdy tego nie zrozumiem. Przecież taki Gates z psychologicznego punktu widzenia jest idealnym przykładem (dlaczego i co go do tego skłania). To nie jest jakiś głupiec nie zaznacza się też niską inteligencją żeby nim manipulować, wręcz przeciwnie, tacy ludzie są przecież ponadprzeciętnie uświadomieni dlatego że zwykłe szare codzienne życie jest im obce, nie jest też człowiekiem sfrustrowanym co byłoby świetną odpowiedzią. Zakładam, że on nigdy nie popełnił nawet najmniejszego przestępstwa abstrahując od etyki biznesowej. Jeżeli tak jest jak mówisz to jedynej racjonalnej odpowiedzi należałoby chyba szukać w jego wczesnym dzieciństwie u jego rodziców to prawie w każdym przypadku jest kluczem. Przecież sumienia tych ludzi w jakiekolwiek postaci już dawno dałyby o sobie znać robiąc cokolwiek, Kto będzie w stanie w to uwierzyć i przyjąć to do swojej świadomości – ?…W moim otoczeniu to prawie nikt nigdy nie przyjmie tego do wiadomości.. Czy ty nie zadajesz sobie tego pytania, że w jakimś sensie jesteś marginalizowany jako jedyny z takimi poglądami „skrajnie urojonymi”..

   • Michał

    15 października 2014 at 6:30 pm

    Widzisz takie kwestie właśnie tak wyglądają jak piszesz z punktu widzenia przeciętnego człowieka, od razu klasyfikuje się je do absurdu, ale jak spojrzał by na to człowiek dla którego samo słowo kosmita nie jest obce – tego już nie wiesz, a uwierz ,że trochę jest takich ludzi na ziemi. To co piszesz nie jest i nigdy nie było kwestią żadnej wiary tylko wiedzy no może w późnych epokach takich jak średniowiecze to jak najbardziej wykluczając kościół jak i wszelkie nauki duchowe w których również ten problem istnieje. Nie patrz na coś z taką pogardą póki tego nie zrozumiesz i w pełni nie zbadasz żeby mieć pewność. Tak dzisiaj jest ukształtowany świat i tak to się dziej u większości ludzi niestety , że w zależności gdzie się urodzisz takie masz poglądy .

 6. milosz137

  16 października 2014 at 7:42 am

  Wy sobie tu gadu o tyłku maryny a w Polsacie – medium jak najbardziej poprawnym . Tz. lekarz dyżurny polsatu – jakiś tam profesorek potwierdził to co mówił Clod . Ebola jest w Afryce bardzo śmiertelna z powodu braku higieny spowodowanej niewiedzą i brakiem mydła !! I z powodu osłabionego układu immunologicznego przez niedożywienie – to powiedział lekarz w polsacie . Więc jeśli Gates jest taki fajny to zamiast szczepionek niech wyśle do Afryki witaminy , mydło i jedzenie . Jeśli się szczepi dziieci które mają spuchnięty brzuch od głodu zamiast dać im jeść – to JAK NIE NAZWAĆ TEGO DEPOPULACJĄ ??

   • Michał

    16 października 2014 at 12:27 pm

    Polsat to czysty mainstream to,że od czasu do czasu dadzą jakiegoś porządnego człowieka na wizje jeszcze nic nie znaczy. Niech przestaną siać prounijną, amerykańska – ogłupiającą propagandę w swoich głównych dziennikach informacyjnych jak Wydarzenia, które cały czas skaczą przy i dla Platformy Obywatelskiej jak piesek kolo swojego wielmożnego pana.

    • Michał

     16 października 2014 at 12:42 pm

     Choć Polsat jako jedyna telewizja troszeczkę wychodzi poza ten schemat globalnych mass mediów, jednak to jeszcze nic nie może znaczyć bo co znaczy..,że przyjdzie taki Wołoszański i powie jak jest, czy nawet Korwin Mikke albo jakiś programik z młodzieżą skoro główny nurt się nie zmieni..

 7. Michał

  16 października 2014 at 12:20 pm

  To prawda, to rzeczywiście nie jest człowiek do jakichkolwiek rozważań o jego sumieniu czy prawym działaniu, robi to co robi czego nie powinno się w dwójnasób oceniać, ale niewątpliwie dla mnie pozostaje zagadką,..

  • Michał

   16 października 2014 at 4:47 pm

   No wybacz twoja konkluzja wydawała się być klarowana, może to jakaś ironia z twojej strony nie wiem , uważaj to co piszesz na tym forum bo będzie trochę inaczej odbierane niż gdzie indziej..

 8. Michał

  19 października 2014 at 10:08 pm

  Absolutnie nie szkoda, na takim poziomie profesjonalnych i rzetelnych – polskojęzycznych audycji poza radiem na fali po prostu NIE MA ,a więc polecam szerzej się zainteresować, wszystkim !

 9. Jaca Dąbek

  20 października 2014 at 8:41 am

  Sama audycja mogłaby być niezła, gdyby prowadzący się rozwijał a nie zapętlał w swojej bucie. Natomiast bez wątpienia szkoda czasu na udowadnianie mu czegokolwiek, bo takiego narcyza nie da się do niczego przekonać. I tylko o to mi chodziło.

  • Michał

   20 października 2014 at 12:05 pm

   Podoba mi się to takim jakim jest ponieważ: po pierwsze rozpocząć i ”wyewoluować.
   – Prowadzący nie jest pokroju Alex Jones’a i Nie Zarabia dużo aczkolwiek idzie z tym po woli do przodu;

   po drugie nie szkodzić, a więc to co ważniejsze – nie umniejszać rangą tego co do tej pory się zrobiło pomimo braku priorytetowości działania w życiu.

   Uważasz, jak uważasz, ale jaka płaca taka praca – obiektywnie rzecz biorąc

   • Jaca Dąbek

    20 października 2014 at 2:43 pm

    Zapewniam Cię, ze są ludzie, ktorzy wlozyli w swoj rozwoj 200 razy tyle, co Claude, dostali 200 razy mniej niz Claude, a sa 200 razy bardziej skromni od Claude’a. Tlumaczenie niekompetencji, brakow itd niskimi zarobkami nikogo nie interesuje we wspolczesnym swiecie. Fajnie, ze Teoria jest, ale prowadzacy ma troche nierowno pod sufitem. Dostrzeganie problemow tam, gdzie ich nie ma i odwrotnie. Pewnych rzeczy za duzo, innych za malo i tylko o to chodzi. Pozdrawiam.

 10. Michał

  20 października 2014 at 10:42 pm

  „Dostrzeganie problemów tam, gdzie ich nie ma i odwrotnie””

  Same te kategorie o których mówi audycja, jej tematy pierwotne czyli teorie spiskowe i zjawiska niewyjaśnienie.. to już są gigantycznie względnie pasujące do wszystkiego pojęcia czyli tematy audycji mogą być o samych ważnych, ideologiczno – problematycznych rzeczach jak i o wyrwanych wymiarach/strukturach kosmologii i całym spectrum możliwości umysłu ludzkiego, autor zostawił gigantyczne możliwości tematów na swoje audycje..

  Mówisz, że są inni – lepsi. oczywiście, że są tylko ja ich nie widzę !; gdzie mam ich szukać ?, a może nie mają zamiaru/nie potrafią tworzyć dla innych tak jak Claude tylko zachwalają swoje ego i możliwości.

  ” Pewnych rzeczy za duzo, innych za malo i tylko o to chodzi ”

  Tego nie zmienisz bo to wynika z własnego sposobu tworzenia/interpretacji na podstawie stricte światopoglądowym .. Może coś pominąłeś?, nie śledzisz wszystkiego?… Zgadzam się, również że autor nagminnie powtarza te same kwestie, nie ma też wiedzy absolutnej, nie może więc wszystkiego wiedzieć po to są te rozmowy na żywo aby się wzajemnie uzupełniać lub krytykować ,To jest dobry pomysł dla ciebie na odważna, otwartą i konkretną; rzeczową krytykę na wizji.

  Bardzo dobrze, że Claude jest pewny swego, swojej wiedzy jaka by nie była; ma duże poczucie własnej wartości, co powoduje, że chce mi się tego słuchać i wracać.,nie tworzy wzorów tylko jest sobą, Wolę słuchać ekscentrycznego szaleńca niż systemowych, podatnych na Mainstreamowe media ”zoombie – na ulicy czy w domu.

  • Jaca

   21 października 2014 at 10:47 am

   Zgodzę się, że jako egzotyka, ciekawostka jest ok. Ale traktować go poważnie się nie da. Poza tym coś takiego jak otwarta, odważna, szczera krytyka nie istnieje w przypadku tego człowieka. Wielu już dzwoniło, o wiele mocniejszych merytorycznie (nie erystycznie) od autora audycji. Dyskusja z nim to twarde argumenty kontra idiotyczne przeskakiwanie po sprzecznych płaszczyznach, Dobre jako show. Nie do przyjęcia jako rzeczowa rozmowa. W najlepszym wypadku Claude zdusza słuchacza i spławia go jakimś prostackim, nieadekwatnym tekstem. Z Claudem jak z Wałęsą. Spełnia swoją rolę, ale…Oczywiście muszę podkreślić, że Claude z Wałęsą nie ma nic wspólnego, bo w głowie tego maniaka zaraz zrodzi się redukcyjne skojarzenie, że porównuje się go z historycznymi postaciami, Chodzi tylko o dwuznaczność. W mikroskali audycji, której słucha 200 osób i tak od lat. A fakt, że nie ma niczego podobnego w polskiej przestrzeni? No cóż. Na bezrybiu…

 11. Michał

  21 października 2014 at 6:11 pm

  No z tym Wałęsą to porównanie z kosmosu.. Wałęsa nie jest tym za kogo zawsze się uważał, a na pewno już żadnym autorytetem. Cały czas kierowali i myśleli za niego inni nawet do prezydentury również został popchnięty.To jest człowiek marionetka i to dosłownie, najpierw w rękach Rosji z którą współpraca wychodziła mu tak świetnie aż do tego stopnia, że jakby go nie powstrzymano mielibyśmy po dziś dzień Rosyjskie bazy eksterytorialne w Polsce, zresztą niedawno utworzył nowy plan jakoby Polska miałaby jako kraj dołączyć tym razem do Niemiec aby stać się ‚wielką potęga. Jest to człowiek niebywale chory i ograniczony, bez własnych przekonań i wartości zdolny do wszystkiego. Skacze z kwiatuszka na kwiatek jak pszczółka jakaś tyle, że tą społeczeństwo potrzebuje..

  • Michał

   21 października 2014 at 7:41 pm

   Ok, tylko pozwolę sobie zauważyć, że wrócisz na tą stronę niebawem i będziesz pokornie go słuchał, bo co by nie było to ciekawości nie pokonasz, a zainteresowań nie zmienisz tak łatwo – przynajmniej ja. Proponuje ci robić selekcje na podstawie tematów audycji i jej ewentualnych gości co pozwoli Ci uniknąć rozczarowań i pewnych zakłopotań. Pozdrawiam.

 12. Michał

  21 października 2014 at 9:27 pm

  fakt, może nie pokornie. Proponuje zakończyć i może przełożyć się aktywniej na jakieś audycje te czy inne. Cóż taka gadka całkowicie bezproduktywna na pewno nic nie wniesie czego przykładem jest adekwatnie pasywny stosunek autora – nota bene najbardziej zainteresowanego .

  • Jaca Dąbek

   22 października 2014 at 3:18 pm

   Tez proponuje zakonczyc. Co do autora – powinien czytac i pokornie(sic!) wyciagac wnioski. Na pewno czyta i sobie tlumaczy, racjonalizujac. Dobrze, ze sie nie odzywa, bo czasem milczenie jest zlotem. Co do audycji – dwa lata temu dalem sobie spokoj z dzwonieniem. Po prostu sie nie da dodzwonic. Za to niedorozwoje gadajace nie na temat zawsze sa chetnie wysluchiwani. Pozdrawiam i do zobaczenia w bardziej sprzyjajacych okolicznosciach.

   • Claude mOnet

    22 października 2014 at 10:17 pm

    Weź się chamie zamknij! Niedorozwojem jeśli ktoś jest to Ty sam.

    Widać po której stronie stoisz, stoisz po stronie czystego zła. Tyle ode mnie…

    Ps. „Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę.”

    • Jaca Dąbek

     23 października 2014 at 11:33 pm

     Przyganial kociol garnkowi. Bedziesz mnie nazywal chamem sam bedac apotozą chamstwa?:-) A skoro jedziemy cytatami, to pojade Lemem „Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”. Zgadnij o kim to. Podpowiem ci, ze nie o mnie.

     • Jaca Dąbek

      23 października 2014 at 11:35 pm

      Apoteozą, oczywiscie. Literowka. Ale Claude jest caly zlozony z literowek, bo to definiuje jego styl, wiec niechcacy sie dostosowalem.

 13. Hajle

  27 października 2014 at 12:14 pm

  Niestety trudno nie zgodzić się z Jaca. Bufonada, chamstwo i brak rzetelnej edukacji to naprawdę bardzo łagodna charakterystyka tego, co czasem reprezentuje sobą Claude. Dużo można by o nim napisać, ale naprawdę szkoda czasu. Jeśli człowiek w tym wieku jeszcze nie nauczył się podstaw kultury, tego czym jest pokora i ciężka praca, to już nic mu nie pomoże. I doprawdy nie rozumiem jak ktoś taki jak Krawiec, z jego inteligencją, humorem i dystansem do siebie oraz świata chce mieć cokolwiek wspólnego z kimś takim jak Claude. Że chce mu się czasem w ogóle dzwonić…

  • Claude mOnet

   27 października 2014 at 1:08 pm

   Konkrety proszę, gdzie zachowałem się jak cham! Inaczej takie posty (insynuacje) powinny lądować tam gdzie ich miejsce czyli w koszu/kiblu (niepotrzebne skreślić).

   Pan Jaca powinien dostać bana za swoje słowa, cytuję:
   „Po prostu sie nie da dodzwonic. Za to niedorozwoje gadajace nie na temat zawsze sa chetnie wysluchiwani.”

   Jeśli według Ciebie Hajle tak ma wyglądac świat jak go kształtuje pana Jaca, to zgody na to nie ma. Złu trzeba powiedzieć stanowcze NIE!

   • Hajle

    27 października 2014 at 1:42 pm

    „Zło, zło, zło, zli ludzie”. Kto dał Ci jakiekolwiek prawo do oceny? Może to Ty jesteś złym człowiekiem? Tego nie bierzesz pod uwagę? Najłatwiej jest tych co krytykują nazwać pomyleńcami albo fanami globalizmu albo złymi ludzmi. Najtrudniej jest spojrzeć na siebie z dystansem i konstruktywną oceną.

 14. Michał

  29 października 2014 at 9:29 pm

  Powiedz o co Ci konkretnie chodzi bo do tej pory mówisz o wszystkim i czym. //
  Gadki tego typu które tu przedstawiasz są całkowicie gołosłowne. To twór w twojej głowie z które nic konkretnego nie wynika…

  Może Claude cały czas czeka na rzetelną, fachową’ krytykę – nie mówiąc nawet o jakiś ścisłościach czy faktach, ale jakieś konkretne zestawienie/przedstawienie czegoś, czegokolwiek z czym się można nie zgodzić,lub polemizować co dodałoby jakiegoś sensu twoim słowom; ale raczej się tu niczego racjonalnego od nikogo nie doczeka,a szkoda.

  ps. To,że ktoś napisał jakaś głupotę to nie znaczy, że trzeba ją popierać i atakować nią ile się da jednocześnie broniąc swoich bzdurnych racji.
  Więcej jakiegoś myślenia niż krzyczenia.
  —,

 15. Michał

  30 października 2014 at 10:37 pm

  …W innym temacie i owszem- mogę, nie podoba mi się np. to, że nie ma jakiś funkcji edycji czy cytowania postów, czy nawet całkowitego usunięcia postów. Wnioskując po niektórych aberracyjnych wypowiedziach podejrzewam, że administrator ma z tym jakieś dziwne problemy bo te nadużycia wielowątkowe niektórych tu obecnych, to jakaś farsa…

 16. Mario

  4 listopada 2014 at 4:39 pm

  nie dodałeś Claude linka o coasttocoast, a więc prosze :
  http://www.coasttocoastam.com/
  notabene gość współpracuje z Danikenem oraz starozytnymi kosmitami na history.channel który (tak wiem) zakłamuje co nie co.

  PS ostatnio u Alexa Jonesa fajna brunetka pracuje 🙂 także kolejny plus 🙂

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  06. Wojna o polskie dzieci niczyje i ataki mafii pedofilskiej. Gość: Paweł Bednarz
  25. czerwca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play