menu Home chevron_right
Big PharmaSpołeczeństwo i politykaŻywność i woda

Audycja 19/09/14: „Groźne instytucje”

admin | 23 września 2014

Jaka instytucja najbardziej uderza w ludzi? Która jest najbliżej NWO? Jak sobie radzić z tymi dziećmi szatana?

Instytucje UE


>>> Tutaj pobierz plik audycji 19.09.2014 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace

Written by admin

Comments

This post currently has 30 comments.

 1. milosz137

  23 września 2014 at 7:55 pm

  Witaj napisz mi jakę witamine d3 ty używasz . I może jak ją zdobyc . Mój syn ma polipy na strunach głosowych . Byłem u lekarza i odmówił mi zapisania d3 za to kieruje go na operacje wycięcia (pod narkozą) .Kontaktowałem się już z Tomkiem i mam info od Pana Tarajtajcio i chyba użyję biorezonatora , bo nie wyślę dziecka pod nóż , Ale d3 jest ważna bo ma też problem z zatokami – smugi ?

  • Claude mOnet

   24 września 2014 at 12:30 am

   D3 Devicap, dostępna w każdej aptece w Polsce. Nie wiem czy aktualnie jest na receptę. Niestety D3 to nie remedium na wszystko, to tylko podstawa na odporność i normalne funkcjonowanie organizmu. Za to biorezonator p.Taratajcio może pomóc bardziej w tym schorzeniu. Trzeba spróbować, operacja to ostateczność.

   Ps. Lekarz który odmawia witaminy D3 to powiedzmy sobie otwarcie: morderca!

   • Nailman

    24 września 2014 at 4:55 pm

    Niestety Devicap jest na receptę.. można popróbować pochodzić po aptekach może ktoś się zlituje lub zapomni o konieczności recepty. Mi raz się udało w Krakowie kupić Devicap bez recepty. W Warszawie niestety zawsze potrzebna była recepta.

    Alternatywnie można kupić inna witaminę D i zjeść kilka „porcji” (zazwyczaj porcja to 400 jednostek).

    • Claude mOnet

     25 września 2014 at 12:40 am

     No to wyjścia są 2:
     1) uśmiechnąć się do p. farmaceutki (może wydać na receptę farmaceutyczną).
     2) pójść do dobrego/znajomego lekarza i wymóc na nim receptę.

     Nie polecam witamin D3 nie w płynie, to pieniądze wyrzucone w błoto. Wyraźnie widać, że te „dobre” witaminy D3 są reglamentowane.

     Ps. Ja już złożyłem zamówienie na 10 buteleczek! Mam swoje dojścia, że nie potrzebuję recept! 😉

  • Miked

   28 września 2014 at 10:52 pm

   Błagam Cię, nie rób tego. Biorezonans używany w mądry sposób przez fachowca, nie ściemniacza MOŻE CZASEM posłużyć jako badanie diagnostyczne, ale NIGDY nie będzie urządzeniem ratującym życie albo ingerującym chirurgicznie. Nie daj się nabrać na te ściemy. Przeszedłem przez chorobowy koszmar w tym kraju. Przeszedłem również przez 10 różnych speców z biorezonansem. Każdy mówił co innego, jeden gadał na drugiego. Jeśli polipy na strunach głosowych są, to trzeba coś z nimi zrobić, ale na litość boską !!!! Biorezonans ich nie usunie.

 2. McGregor

  25 września 2014 at 8:37 am

  Szanowni państwo!
  Jeżeli zamierzacie suplementować witaminęD3, musicie wiedzieć,że właściwy efekt działania pojawia się wtedy, gdy zażywa się dawkę około 5000 jednostek.Jest to dzienna dawka zalecana 70 kg mężczyźnie – nie mieszkającemu w strefie między zwrotnikami.
  Taka witamina z wiadomych względów nie jest dostępna w UE, a najprostrzym jej źródłem jest pewien serwis aukcyjny. Roczna kuracja to koszt około 100 złotych.Przesyłka z Polski lub bezpośrednio z USA.
  Jeżeli będzie potrzeba podam odpowiednie opracowania na ten temat, ale jestem pewien,że potraficie wykorzystywać przeglądarkę.

  • Claude mOnet

   26 września 2014 at 2:22 pm

   Ja zażywam maksymalnie 5000jm na tydzień, najczęściej sporo mniej, i działa. Z dawkowaniem lepiej skonsultować się z dobrym lekarzem lub jeszcze lepszym dietetykiem. Pamiętajcie, każdy robi to na własne ryzyko!

 3. Gosc

  26 września 2014 at 1:20 pm

  Jeśli uważasz, że szczepionki powodują autyzm, to proszę o link do badania, które to potwierdzają.
  Ja znam tylko jedne badania, które coś takiego stwierdzały.
  Tyle, że ich autor po latach przyznał się, że nie były prawidłowo wykonane.
  Wszystkie późniejsze badania (przeprowadzane na milionach próbek) nie potwierdziły zależności pomiędzy autyzmem i szczepionkami.

  Natomiast to co potwierdzono to fakt, że w miejsach, gdzie szczególnie silnie działają ruchy antyszczepionkowe zaczynają wracać choroby, które wydawało się, że są wyeliminowane jak np. ospa (nie mylić z ospą wietrzną)

  • Claude mOnet

   26 września 2014 at 2:07 pm

   Zajmuje się spiskami, nie badaniami naukowymi. Dzisiejsza nauka niszczy wiedzę! Niestety to smutna prawda, poniższy link jest tego przykładem:
   http://www.dcclothesline.com/2014/08/28/cdc-whistleblower-makes-official-statement-admits-cdc-hid-vaccine-link-autism/

   Jeśli nie rozumiesz o co chodzi w tej sprawie, lub nie znasz angielskiego streszczę. William W. Thompson, Ph.D., wyższy urzędnik w Centers for Disease Control and Prevention (amerykański Sanepid) ujawnił, że sfałszowano (z jego udziałem) raport z 2004 o wpływie szczepień na autyzm. Mówi też, że ten wpływ jak najbardziej jest zauważalny, ba jest bardziej niż zauważalny, jest olbrzymi. Ja nie wierzę w niezależne badania, skoro amerykański, „niezależny” Sanepid je fałszuje… W takim świecie postawionym na głowie żyjemy!

   P. Gościu, chcesz szczep swoje dzieci na potęgę, a najlepiej siebie, żonę i wszystkich bliskich, ale do cholery daj wybór innym! Znając życie pewnie siebie nie szczepisz, tylko dzieci…

   • gosc

    26 września 2014 at 10:26 pm

    Jak zwykle, opowiadasz różne rzeczy,ale nie potrafisz tego poprzeć dowodami. Fakt jest taki, że żadne badania nie wykazują związku pomiędzy szczepionkami, a autyzmem.

    Jak zamieszkasz na pustyni,to rób co chcesz. Możesz nie szczepic dzieci. Ale jeśli mieszkasz wśród ludzi to nie zgadzam się na to, żebyś zarazal innych (np. Dzieci, które jeszcze nie przeszły szczepień)

    • Claude mOnet

     26 września 2014 at 10:39 pm

     Zaprzeczasz sobie! Skoro dzieci zaszczepione są odporne, to tylko dzieci nieszczepione będą chorowały. Czyż nie?

     Więc jak mogą dzieci nieszczepione zarazić dzieci szczepione???

     Ech, abarecja umysłowa do potegi n-tej… Coś tutaj nie gra, wyczuwam dwójmyślenie!

     • gosc

      27 września 2014 at 12:52 am

      Nawet czytać nie umiesz ze zrozumieniem.
      Więc napiszę jak krowie na rowie:
      Jeśli szczepienie A jest wykonywane w wieku 2lat, to przez te 2 lata dziecko będzie zagrożone zarazeniem się od nieszczepionych
      Zalapales?

     • Claude mOnet

      27 września 2014 at 4:17 pm

      No to wina lekarzy i pro-szczepionkowców, że tak późno szczepią swoje dzieci, narażając je przez te lata na straszne choroby, które niby zginęły, ale jak przestają ludzie szczepić nagle się pojawiają z Kosmosu… 😉

      A tak na serio to co piszesz wprost potwierdza, że masowe szczepienia to ściema Big Pharmy, aby pobierać miliardy $ od naiwniaków (lub/i plan globalistów na depopulację). Jeśli są szczepienia w wieku kilkunastu lat (a są takie!), to równie dobrze mogą się zarazić od innych dzieci jeszcze nieszczepionych, które czekają na szczepienie (czyli młodszych), a tak się nie dzieje.

      I oto chodziło z dwójmyśleniem o którym pisałem wcześniej! Załapałeś, gratuluję!

 4. milosz137

  26 września 2014 at 4:37 pm

  Ta gazeta jest po prostu opozycyjna do partii rządzącej i szuka pretekstu żeby się przyczepić do PO . Olewam PO I Tuska bo to złodzieje ale taka jest prawda . Ci „dziennikarze” nawet nie wiedzą co to jest NWO , bo są za głupi .

  • Gosc

   27 września 2014 at 7:22 pm

   Żadna z podstawowych szczepionek nie zawiera rtęci.
   To kolejny z mitów rozpowszechnianych przez „spiskowców”.

   Każdy średnio inteligetny człowiek od razu zauważy, że od czasu wynalezienia szczepień liczba zachorowań na choroby zakaźne spadła.
   No ale z koniem się nie będę kopał, wyleczą was reptilianie z siódmej gęstości 😉

 5. milosz137

  27 września 2014 at 9:16 pm

  Cóż wyraźnie jesteś po prostu opłacanym trolem . A co do kopania to może da los że się spotkamy – trenuję krav maga i pokaże Ci jak kopie koń .A w ogóle to zaszczep się na głupotę , jak poszukasz to pewnie znajdziesz jakiś suplement . Nie musisz odpisywać bo kończę temat. Brak słów.

  Dzieki ci o zbawco ludzkości że mnie uświdomiłeś , będę teraz kupował wszystkie dostępne szczepionki. A jak mój sąsiad się nie zaszczepi to po prostu mu wleję .
  Każdy musi zrozumiec że do dla jego dobra , a że przy tym użyjemy siły to nic -ofiary są konieczne . Pozdrawiam i zrobie tak jak clod , poprostu cię oleję homo nie całkiem sapiens.
  Życzę powodzenie e spawach rodzinnych i zawodowych

 6. Robert

  28 września 2014 at 9:40 am

  Można mieć różne zdania, ale dowody czy poszlaki polegają na czymś realnym. Jest to coś? Dawajcie linki i każdy niech sam decyduje. Najfajniejsze są komentarze z szacunkiem do komentujących bez względu na racje, wiec nie zniżajcie dyskusji do poziomu – jak z wojska

 7. milosz137

  28 września 2014 at 12:08 pm

  Do Gościa . Szanowny Gościu czy uważasz że w średniowieczu podczas epidemi czarnej śmierci podano ludziom szczepionki , nie byłoby zarazy . Zwróć uwagę że wtedy nie było kanalizacji , fekalia wylewano bezpośrednio przez okno i była plaga szczurów – które przenosiły zarazę . Mam też prośbę nie obrażaj ludzi których nie znasz nazywając ich sarkastycznie średnio inteligentnymi , nie wypowiadaj się też na temat reptilian bo podejrzewam że się na tym nie znasz . Druga prośba to daj mi namiary do tego kto płaci za takie trolowanie , też coś bym dorobił do pensji .
  Z wyrazami szacunku . Pozdrawiam

  • Gosc

   28 września 2014 at 8:11 pm

   To teraz wróc na górę strony i przeczytaj mój pierwszy komentarz. Był neutralnym tonem, ale skoro „spiskowcy” opłacani przez rząd, żeby odwrócić uwagę ludzi od ważnych spraw i mącić im głupotami rzucili się z agresją (Ty chcesz nawet przejść do rękoczynów – pewno jesteś „karkiem”), to też przyjąłem taki ton 😉

 8. milosz137

  28 września 2014 at 8:51 pm

  Jesteś bystry to widac więc dalsza dyskusja jest bezcelowa . Każdy żyje jak chce i to jest piękne . Mamy odmienne zdania , a na siłownie nie chodzę tylko do dodzo (sala treningowa sztuk walki ) , i to jest ok.
  Pozdrawiam i myślę że pewnie jeszcze skonfrontujemy swoje poglądy przy najbliższych audycjach . Mam nadzieję , może nawet telefonicznie w trakcie audycji . A poza tym fajnie jest z kimś podyskutować . Ale napisz co myślisz o filmie z podanego linku wyżej . Jak sądzisz – fajne by było merytorycznie od sceptyka – teraz proszę bez urazy -merytorycznie.
  Pozdrawiam

 9. Mil

  1 października 2014 at 12:13 pm

  Witam serdecznie,
  czy ktoś orientuje się czy w takich preparatach jak D3 Devicap witamina D3 jest odzwierzęca, wytworzona syntetycznie czy uzyskana w jakiś inny sposób?
  Gdzie można kupić „Nunczako” Pana Taratajcio?

  Pozdrawiam,
  Mil

 10. Mil

  2 października 2014 at 6:44 pm

  Dziękuję za szybką odpowiedź.
  Przytoczę jeszcze maila, którego otrzymałem od producenta leku, bo potwierdza to co Pan napisał:

  „Szanowny Panie,

  w odpowiedzi na e-mail informujemy zgodnie z dokumentacją jakościową leku Devikap 15 000 j.m./ml, płyn doustny, że witamina D3 jest otrzymywana syntetycznie z wykorzystaniem cholesterolu uzyskanego z wełnianego tłuszczu (lanoliny). Wytwórcy cholekalcyferolu posiadają certyfikaty zgodności z Farmakopeą Europejską i spełniają wszystkie wymagania jakościowe. (…)”

  Przesyłam pozdrowienia,
  Mil

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  06. Wojna o polskie dzieci niczyje i ataki mafii pedofilskiej. Gość: Paweł Bednarz
  25. czerwca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play