menu Home chevron_right
Jan KulczykSpołeczeństwo i politykaWydarzenia

Audycja 23/10/15: „Co dalej Polko, Polaku?!”

admin | 25 października 2015

…czyli rzecz o spiskach i wyborach polskich. Kogo warto poprzeć w najbliższych wyborach parlamentarnych, a kogo od razu skreślić? Pod koniec audycja zeszła na zupełnie inne tematy.

Kukiz i Korwin

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Co dalej Polko, Polaku?!

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace

Written by admin

Comments

This post currently has 15 comments.

 1. Komes

  25 października 2015 at 5:47 am

  Claude, dzięki za upload audycji. Kapitan i Paranienormalni boją się chyba opublikować audycję ze względu na ciszę wyborczą. Dobrze, że Ty się nie boisz! Dzięki temu niedzielny poranek upłynie mi miło na słuchaniu! 🙂 Mam nadzieję, że będzie ciekawie.
  Po wysłuchaniu audycji pozwolę sobie na komentarz. W ogóle mam nadzieję, że będziesz robił uploady zaraz po audycji, bo RNF jest zwykle bardzo spóźnione a Rado Paranormalium jest dość szybkie ale nie tym razem…

  • Ivellios

   30 października 2015 at 5:44 pm

   W archiwum Radia Paranormalium audycja pojawiła się jeszcze w trakcie ciszy wyborczej, więc z tym „baniem się” trochę spudłowałeś 😛 Radio Paranormalium z racji retransmitowania „słyszało” dokładnie to samo, co serwer RNF – przez pierwsze 20 minut audycji leciała muzyka, bo Michałowi zawiesił się program do nadawania. Ja nie lubię wrzucać do archiwum niekompletnych nagrań, więc poczekałem aż Michał udostępni swoje mp3.

 2. Robert

  25 października 2015 at 6:38 am

  Czy jeśli powiem, że za Korwinem stoją rodacy niejakiego Szechtera, dla zmyłki nazywanego Michnikiem albo Ozjasz zwanego Korwinem albo dalej wymieniając Kalsztaina zwanego Kaczyńskim czy Aarona Buholtza zwanego Balcerowiczem albo pewnej grubej pani która była tak nie atrakcyjne, że musiała sobie wziąć za męża goja Szczynukowicza to czy jestem antysemitą ?
  KORWIN W WYWIADZIE PRZYZNAŁ ŻE POPIERA BALCEROWICZA I ŻE PRZYJĄŁBY GO DO SWOJEJ PARTII. BALCEROWICZ POPIERA PETRU. CZYLI KORWIN = PETRU. SZACH MAT LEWACKIE LEMINGI OD KORWINA.

  Nie dawajmy się nabierać na anty-systemowców. Nikt nic nie zmieni Korwin chce przyjąć do swojejpartii Balcerowicza. Dodatkowo władował na listy swojej partii swojącórkę Karinę która niedawno została złapana jak kradła w OBI, zresztą leczoną w zakładach zamkniętych. Wcześniej dźgnęła go nożem. W artykule powyżej można zobaczyć z nim wywiad.
  NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW–JEST TYLKO UWIARYGADNIANIE OKUPANTA !!! WSZYSCY MUSIMY ZDJĄĆ PRZYŁBICE i OKREŚLIĆ SIĘ– KIM JESTEŚMY !!!
  Proszę państwa ja sam się nabierałem naten teatrzyk i nawet uważałem PIS za mniejsze zło które należy popierać domomentu kiedy przeczytałem, że w styczniu zeszłego roku cały PIS razem z resztąbandy na Wiejskiej głosował za ustawą która umożliwiła, że z naszego ZUSu będą zabierać naszym matkom ibabciom pieniądze i oddawać mieszkańcom Izraela. Ta ustawa to uznanie de factokłamstwa o polskich obozach koncentracyjnych.
  http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490
  Za jakiś czas zobaczyłem Jarka na Ukrainiepopierającego banderowców. Dzisiaj dzięki Majdanowi takiej naszej Solidarności,UKRAINA jest za afrykańskimi Rwandą, Czadem i Gabonem … w spadku PKB ( -17 %)i bilansie handlowym ( – 761 MLN $) ALE wyprzedza ..Rwandę w poziomie zarobków42,9 $ do 20 $ Ale z Rosji „agresor” na którego terytorium schroniłosię prawie 900 tyś. obyw. Ukrainy. „Agresor” z którym Ukrainahandluje a fabryki słodyczy prezydenta U. wprost kwitną w Rosji Haa
  Majdan popierali prawie wszyscy pozaKorwinem (Ozjaszem Goldbergiem) i Braunem.

  Kukiz to już kompletnedno bo Korwin przynajmniej jednogłośnie sprzeciwia się inwazji Polski przezislamistów i od początku mówił prawdę o Majdanie kiedy ten drugi tam jeździłsię promować i śpiewać piosenki banderowcom. . Niedawno u Stokrotki (Moniki Olejnik) domagał się, żeby ich przyjmować. Poleciały sondaże i trąbi co innego. To tubaSchetyny.
  Ma bardzo silne poparciew mediach głównego ścieku. Codziennie go zapraszają. SYSTEM wpuścił go dotelewizora, z jakiegoś powodu. Nawet Kupa Wojewódzka, pierwszoplanowyfunkcjonariusz, medialna prostytutka, synek prokuratora PRL zasłużonego w tzw.”wydarzeniach bydgoskich” z marca 1981 roku – otwarcie poparł Kukiza.A ciemny lud nadal upatruje w nim szansy? Paweł Kukiz pojawiasię wszędzie. Ma dobry sztab wyborczy, albo otwarte drzwi do wielu mediów. Sameuczestnictwo w programie Kuby Wojewódzkiego, dało mu dostęp do 2 milionówwidzów.
  Bandrowiec Kukiz jeszcze klika lat temu występował jakoŚlązak, za odłączeniem Śląska od Polski i był miłośnikiem wielkiej ukrainyktóra ciągle domaga się od Polski 1/4 naszego terytorium.. Znalazłem ciekawyartykuł o Kukizie. Pisze tam dokładnie kto go stworzył i jakie siły za nimstoją. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zacznijcie-sie-smiac-z-antysystemowego-kukiza-bo-za-chwile-bedziecie-plakac-2015-06
  https://www.youtube.com/watch?v=kQsrtAeESvk

  Na wiejskiej każdy jest albo słupem albo masonem tak samo jak Kaczyński czy Tusk itd. W dodatku wszyscy są Chazarami. Oni wykonują polecenia rządu światowego. Są naprawdę tylko dwie strony wNWO. Kabaliści (iluminaci, ich agenci i wyborcy) przeciwko reszcie ludzkości.(Cała reszta to zaciemnianie.) Do kabalistów należą masoni lewicy i prawicy,liberałowie, socjaliści, radykalne feministki, neo-koni, komuniści, syjoniści,działacze homoseksualni.
  Nasz kraj tonie w długach codziennie z naszych zrabowanych nam podatków płacą światowej finansjerze około 250 milionów złotych na samą obsługę długu. W tej sytuacji jakiekolwiek debaty i obiecywanie czegokolwiek mija się z celem. Dodatkowo z naszych zrabowanych podatków wypłacają Chazarom co miesiąc 107 Euro dodatku do emerytur, odszkodowania Banderowcom za przesiedlenia itd.
  Zastanawiam się co ci bandyci nam szykują.

 3. Robert

  25 października 2015 at 3:40 pm

  Ta pani od roku nie może wyjaśnić gdzie sie POdziało 19 miliardów nie mylić z milionami z OFE MATOŁY NIE MYLIĆ MILIARDÓW Z MILIONAMI?????????? TO SĄ WASZE PIENIĄDZE.
  http://www.youtube.com/watch?v=aEKleB2GcoQ

  A tutaj jest wywiad idola gimnazjalistów w którym wychwala reformy Balcerowicza. Nawet by go przyjął do swojej partii.
  http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/janusz-korwin-mikke-przyjabym-do-swojej-partii-leszka-balcerowicza_708008.html

  Tutaj jest informacja o zadłużeniu. Zobaczcie te linki.
  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02283-Gigantyczny-wzrost-zadluzenia-Polski-po-I-kwartale-2015.htm

 4. Lenrok

  27 października 2015 at 7:38 pm

  Witka,chcialem napisac o przemysleniach gdy zastanawialem sie nad brakiem reakcji ludzi na wspolczesne problemy.Rzeczywistosc jest katastrofalna,chce napisac ze ludzie *boja sie* czytac,przyswajac,ruszac z tematem tylko dlatego ze w telewizji nie potwierdzono ze cos wlasnie takowego jest.Ludziom wydaje sie ze gdy sa w duuuzej grupie (mam tu na mysli telewidzow)krzywda im sie nie stanie,tlumacza „przeciez prosciej sie w tlumie schowac”.Bardzo mnie niepokoi ow fakt,ilosc o znakomitej jakosci faktow z mediow alternatywnych do nich nie trafia, w zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy mozna liczyc na temat o telewizji,by mozna bylo go powielac i swoistego rodzaju zderzak zastosowac w starciu z tym syfem?.pozdro.L

 5. Zupa ogorkowa

  28 października 2015 at 9:22 pm

  Chyba pojde ze rada prowadzacego i zakoncze swoja przygode z slychaniem Teorii Chaosu. Poziom absurdu zaczyna osiagac szczyty. Claude sam sobie zaprzecza.
  W jednej audycji mowi ze glosowal nie bedzie bo nie mieszka w kraju, potem zmienia zdanie i nawoluje do glosowania. Kilka audycji temu (zdaje sie ze tej przed wyborami prezydenckimi) stwierdzil ze nie pasuja mu poglady Korwina-Mikke. Po czym w dzisiejszej audycji twierdzi ze partia Korwin to jedna z dwoch na ktora warto glosowac.
  Wszystko to podlane insynuacjami i bajdurzeniem.
  Plus opowiesci o witaminach. Ta mieszanka zaczela sie robic kompletnie niestrawna.

  • Claude mOnet

   6 listopada 2015 at 1:51 am

   Cóż tak czasem bywa, w stanach wyższej konieczności można sobie zaprzeczyć. Co innego fakty, im zaprzeczyć nie sposób.

   Co do Korwina-Mikke to popieram dużą część jego poglądów (te ekonomiczne i wolnościowe), ale nie popieram jego osoby. Można? Można!

   • Ivellios

    13 listopada 2015 at 3:39 pm

    Co więcej, niejako wbrew nazwie Partia KORWiN to nie tylko Korwin 😉 Nie trzeba głosować na samego Korwina, równie dobrze można np. na Wiplera (startował z mojego okręgu).

 6. jajcabarana

  29 października 2015 at 10:51 pm

  Małe sprostowanko : eksplozja nad Tunguską w Rosji miała miejsce w 1908 roku a nie w 1916 jak podaje jeden z biorących udział w programie słuchaczy.

 7. Meszek I

  6 listopada 2015 at 11:41 pm

  Partie nie sa drogą do jakichkolwiek poważnych zmian w Polsce. Partyjniacy się skorumpują wcześniej lub później.
  Braun wielokrotnie mówił, że założył własny KWW, bo wszyscy odmówili współpracy, czyli nie chcieli dzielić sie kasą, na którą się załapią, gdy przekroczą próg wyborczy.
  Ci „wszyscy” to miedzy innymi Kukiz i Korwin, wiec nie liczmy, że oni coś na prawde zmienią skoro „idą” tam dla kasy.

  Radzę się za to przyjrzeć nowej inicjatywie Sejmu Walnego, której przewodzi Wojciech Leszczyński.
  W Sejmie Walnym i sejmikach ziemskich brać udział może każdy i jego zdanie sie liczy, a nie jak w partiach, gdzie wybieramy ludzi na 4 lata, i oni robią co chcą już bez konsultowania się z nami.
  Każda ustawa Sejmu Walnego, może zostać odwołana jeśli większość sejmików ziemskich jej nie potwierdzi.
  Przedstawiciele sejmików na Sejm Walny za każdym razem są wybierani od nowa, dużo trudniej kogoś przekupić, zwłaszcza, że jeśli zagłosuje na Sejmie Walnym inaczej niż sejmik nakazał to sejmik może anulować jego głos.
  No i kolejna sprawa, że inaczej niż w partiach gdzie na posłów są wybierani głupi i posłuszni, tutaj sejmik wybiera z pośród siebie najmądrzejszego i takiego który reprezentuje wiekszość danej ziemi.

  Tutaj Leszczyński mówi o histori sejmików oraz od 33:50 dlaczego sejmiki sa takie ważne dla zmian w Polsce

  Poniżej link do ostatnich pażdziernikowych obrad Sejmu Walnego, na poczatku więcej o idei sejmików, rys prawdziwej histori Polski i sejmikowania

  Co do Intronizacji Jezusa na Króla Polski. Wspomniałeś Claude, że wielu wizjonerów i to nie tylko polskich przewiduje znaczący udział Polski w zmianach na świecie
  – film, w którym zebrano różne wizje dotyczące Polski.
  Kilka z przepowiedni mówi, że w Polsce nic się nie zmieni dopóki nie zostanie dokonana intronizacja Jezusa na króla.
  Sądzę, że zarówno Braun jak i Leszczyński wiedzą o tych przepowiedniach i dlatego do tego nawołują.
  Zreszta jeśli komuś chciało się obejrzeć cały film z obrad Sejmu Walnego z pażdziernika to wie, że właśnie 3.10.2015 Jezus został jednogłośnie obwołany królem Polski.

  Claude, mówisz, że nie popierasz Brauna bo za bardzo idzie w kierunku kościoła. Leszczyński również mówi o wartościach chrześciańskich. Nie robią tego bez powodu, aby powstrzymać działania niszczenia państwa, o których już pisał Sun Tzu, jedyną metodą jest odwołanie do wartości chrześciańskich.
  Bardzo pouczający filmik stary ale wciaż na czasie „Jak zniszczyć Państwo”:
  ,
  to co przedstawia prelegent, to jakby opowiadał ostatnie 25 lat historii (niszczenia) Polski. Najważniejsza jest konkluzja z końca filmu, że tylko religia jest w stanie powstrzymać rozkład państw.

  Tutaj na początku Leszczyński mówi o konkordacie i podziale władzy na świecką i kościelną:

  Braun nie jest idiotą i dobrze wie, że po pierwsze w Polsce wiekszość to katolicy, a po drugie nie da się czegokolwiek zmienić z ludzmi, którzy nie będą wyznawali wyższych wartości, bo tacy zawsze ulegną, gdy będą mieli do wyboru dobro kraju lub milion na koncie w banku.

  Dla wyjaśnienia nie jestem wieżący, a bardziej skłaniam sie ku tezom Mauro Biglino
  .

 8. Oder

  13 listopada 2015 at 10:18 pm

  Claude jak tam Twoja otwartość na ”emigrantów”? Pomijając kto dokonał tych zamachów (oczywiscie sądze że to wszystko od dawna było planowane) dalej uważasz że brać ile wlezie? Wow, naiwność ludzka nie zna granic…Zaczyna się, system posłuży się tymi bogobojnymi muzułmanami i się zacznie zabawa 😉

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play