menu Home chevron_right
InfomediaSpołeczeństwo i politykaTeoria ChaosuUncategorized

Audycja 10/11/2017: „Media dobre i media złe”

admin | 17 listopada 2017

Absolutnie podstawowy i kluczowy podział mediów, który wynika wprost z serca. Audycja mocno osobista, także z powodów współpracy Claude’a z mediami złymi.

Pamiętaj, aby nie wspierać Złego Wilka, który niszczy także tę audycję!

Good media, Bad media

Uwaga! W ten piątek, 17. listopada o g. 21:00, polecam audycje wideo w Radiu Cenzura, w której będę opowiadał na żywo o Ziemi Świętej wprost z Izraela.

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Media dobre i media złe

  Linki:

  Newsy:

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

  • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
  • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
  • podkłady: softspace

  Written by admin

Comments

This post currently has 6 comments.

 1. TA

  24 listopada 2017 at 9:06 pm

  Temu młodemu słuchaczowi który zadzwonił z pretensjami dot. jakości nadawania trzeba chyba wyjaśnić, że jak nadający ma słabe łącze do serwera (np. z powodu ataku na router) to serwer nadaje w tym czasie audycję z archiwum, żeby nie było ciszy.

  Dlatego audycja aktualna która jest nadawana online jest przeplatana innymi audycjami.
  Niektóre radia, jak jest przerwa na łączu nadającego dają muzykę, np. RadioWnet.

 2. Mirek

  16 maja 2018 at 12:05 pm

  Przesłuchałem te wszystkie audycje o mediach i miałbym jednak pewne obiekcje odnośnie tych narzekań. Tworzenie dualizmu media dobre – te fajne, gdzie jest aplauz i akceptacja oraz te złe, gdzie można usłyszeć rzeczy, które mogą nam nie odpowiadać wydaje się dość infantylne. Rozróżnijmy kilka rzeczy.
  Zacznę od mediów w twoim mniemaniu „dobrych”. Czy telewizja IPP z pastorem Chojeckim tworzącym, używając dyplomatycznego języka, ruch parareligijny czy Marianem Kowalskim (dziwi mnie to zwłaszcza że wielokrotnie deklarowałeś się jako libertarianin – agorysta czy wręcz kiedyś w audycjach z Krawcem dość mocno drwiłeś z nacjonalistów) jest serio czymś godnym polecenia? Czy antysystemowość polega na głoszeniu poglądów w gruncie rzeczy całkiem zgodnych z linią partii rządzącej? Oraz czy wspomniany Kowalski z wykształceniem podstawowym może być autorytetem w dziedzinie politologii i moralności (w internecie można się spotkać z informacją, że jest rozwodnikiem i czwarty raz się żenił)? Nie rozpisując się już o kulturze osobistej jegomościa.
  Następna sprawa – Nocne Radio. Dlaczego to jest niby medium trollerskie? Słucham czasem występujących tam audycji, niektóre trzymają całkiem wysoki poziom. Nie ma wciskania jedynie słusznych przekonań, występują różne ciekawe osoby mające pojęcie o określonych tematach, dzielące się swoimi pasjami i jest pewien pluralizm. To, że nie przepadasz za redaktorami to jeszcze nie powód, by skreślać całe medium. Rozumiem, że dwie osoby związane z radiem zaszły ci za skórę, ale rzucanie oskarżeń bez pokazania konkretnych dowodów to raczej kiepskie zagranie. Jeżeli takie masz, to powinieneś powiadomić prokuraturę zamiast narzekać na audycji.
  I teraz sedno – chany. W pełni się zgodzę, że są to miejsca pełne bardzo toksycznych, prymitywnych, amoralnych ludzi i również radzę ich unikać. Ale twierdzenie, że karachan, wilchan, Radio Wolne Wilno to jakaś zgrana grupka świadczy o tym, że nie za bardzo masz rozeznanie w tym, o czym tak dużo mówisz. Są tam różni ludzie, do tego dość zantagonizowani wobec siebie.

  • Claude mOnet

   29 maja 2018 at 11:51 pm

   Radia które wymieniłeś to są radia trolerskie, i do końca moich lub ich dni będę tak mówił o nich, oni są nie tyle, że niereformowalni, ale po prostu głupi. Całe szczęście za kilka lat nikt nie bedzie o nich pamiętał…

   Dodatkowo ci ludzie z tych trolerskich radiów popełniaja przestępstwa, za co zapłacą jak nie w tym życiu to w następnym. Gdzie mam zawezwać policję – na facebooka czy do Internetu? Ochłoń!

   Co do moich przekonań to najważniejsza dla mnie są prawda oraz wolność. Lubię te media w których i wolności i prawdy jest najwięcej. Niestety okazuje się, że w narodowych mediach typu IPP jest dużo wolności (przeklinanie i luz) oraz prawdy (np. o Chinach, Rosji czy szczególnie Polsce), a libertariańskie media np. KonteStacja są dosyć nudne od kilku ostatnich lat. Bez obaw do mediów trolerskich nie zbliżam się nawet na kilometr, tak od nich padliną i szambem zalatuje …

   Ps. Dowiedziałem się, że jesteś trolem, ale spoko, każdy może komentować jak ma minimum kultury osobistej.

 3. nie podam imienia

  21 stycznia 2019 at 11:45 pm

  Claude mOnet, jak sądzisz, czy Marek Podlecki to wtyka NWO, mająca na celu ośmieszenie takich osób i tematów z nimi związanych jak Dr. Franc Zalewski?
  Pan Marek Podlecki ewidentnie odleciał zbyt daleko, tylko jaka jest przyczyna, może czerwona tabletka mu zaszkodziła?

   • nie podam imienia

    3 lutego 2019 at 4:31 pm

    Owszem jest niepoważny. Owszem, również jestem przekonany o tym że to choroba psychiczna ale z pewnością macki ośmiornicy rządu światowego sięgają również i do polskiego światka próbującego głosić prawdę

Leave a Reply

Czaty

Teoria Chaosu [czat główny]
Teoria Chaosu [czat Discord]
Radio Radio

Klucz publiczny (PGP)

Do szyfrowana wysyłanych maili. Polecam Enigmail dla programu Thunderbird.
klucz publiczny
klucz publiczny spakowany zip

 

 • cover play_circle_filled

  01. Podsumowanie 2020 roku
  1. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Trump vs Biden - czyli teatr dla gojów
  8. stycznia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Covidowy obłęd! Kto nieoczekiwanie jest po stronie normalności? (audycja muzyczna)
  5. lutego

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. "Zatrzymać adopcje zagraniczne w Polsce!" - kto jest za, a kto przeciw? Gość: Paweł Bednarz
  5. marca

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Morgellony, nano-robaki, sztuczne pasożyty... czyli spiskowa szajba!
  2. kwietnia

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)
  Teoria Chaosu NR7: "Chemtrails - smugi chemiczne"

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play